AJ VÁM PUKÁ SRDCE PRI POHĽADE NA UTRPENIE A BOLESŤ NEMÝCH TVÁRÍ? Cítite sa bezmocní, chceli by ste pomôcť, chceli by ste niečo urobiť, ale neviete čo a ako?

Nemusíte si zraneného, sklamaného či chorého psíka vziať domov, ak na to nemáte podmienky alebo ak máte obavu, že by ste to nezvládli. Nemusíte si ani ukrajovať z rodinného rozpočtu, ak sa to nedá. Máte však v rukách peniažky, ktoré sú zatiaľ Vaše a ktoré môžu zachrániť život nešťastným, opusteným, chorým, zanedbaným, vyhodeným psíkom či mačičkám. Darujte im dve či tri percentá zo svojich daní a my sa postaráme o to, aby aj Vás hrialo pri srdci, že ste niekomu pomohli navždy zmeniť život k lepšiemu.

Ďakujeme všetkým darcom, ktorí nás podporili počas našej činnosti:
slide 1

Nenechajte prepadnúť svoje 2% (3%), ale rozhodnite sami, na čo budú použité. Zamestnávateľa môžete požiadať o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb, ktoré je potrebné na poukázanie 2% (3%) , len do 15.2. Následne treba poslať Potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie (predvyplnené vyhlásenie) na daňový úrad prislúchajúci vášmu trvalému bydlisku najneskôr do 30.04.

Údaje o prijímateľovi (ktoré uvádzate v tlačivách):

Obchodné meno (Názov): MAJME SRDCE
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42173752
Sídlo-Ulica: Furdekova
Súpisné/orientačné číslo: 10
PSČ: 85103
Obec: Bratislava

Predvyplnené vyhlásenie (zamestnanec)

Tlačivá na poukázanie 2% z dane

Postup krokov na poukázanie 2%

Všetky informácie nájdeš na stránke www.rozhodni.sk