Základné informácie o psíkovi:

Meno: Bundášik
Pohlavie: pes
Vek: 5 rokov


25.03.2017 BUNDÁŠIK – ani nie 10kg rozkošný kríženec, ktorému nejaký tvor, ktorý si hovorí „človek“, vypichol očko a obesil ho za krk, Bundášik prišiel ku nám hrozne prestrašený, zadredovaný kožúšok ukrýval vychudnuté telíčko plné kliešťov a bĺch, očko bude potrebné zašiť, no musíme počkať ešte aspoň dva týždne, či sa neprejaví borelióza alebo babezióza, ktorú kliešte prenášajú. Inak sa už pekne oťukáva, na gauči sa mu hneď zapáčilo, schody sú pre neho ešte veľký strašiak, ale na tom popracujeme.

23.03.2017 Tohoto týraného malého chudáčika preberáme pod naše OZ, keďže nikto iný mu doteraz neponúkol pomoc. Bundášika čakajú vyšetrenia, uvidíme v akom stave sú zranenia, po ošetrení pôjde do dočasky k našej staroslivej Majke a veríme, že čoskoro mu budeme môcť začať hľadať aj nový, láskavý domov!
21.3. OZ Tulák Sereď: Tento chudáčik sa par mesiacov túlal ulicami. Bol plachý nedal sa chytiť. Dnes sa ho podarilo úspešne odchytiť mestskej polícii, zistili sme, že psíka už niekto predtým chytil, obesil ho za krk a vypichol mu očko!!!Je veľmi podvýživený čo nie je pod srsťou tak vidieť. Je veľmi bojazlivý, asi sa chudáčik už podriadil osudu.