Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lili, Balu, Špunt
Vek: 7 týždňov

14.08.2017BALU – Ahoj tatušky, posielam pozdrav z dočasky. Volajú má tu Balú, som taký medvedík o dosť väčší od súrodencov. Zo začiatku mi moc nešlo papať z misky ale už som sa všetko pekne naučil aj sa sám napiť vodičky. Do granuliek sa mi moc nechce radšej mám sunar ale cez deň zabojujem aj s nimi. Som taký zvedavý šinter, rád sa naháňam za kamošom Jimmom. Strašne sa mi páči na dvore, vnútri už to poznám. Tam najradšej behám za robotickým vysávačom alebo sa hrám so sestričkou. Narozdiel od súrodencov ale kľudne zvládam byť chvíľu sám keď sa oni naháňajú v kuchyni. Som ale tvrdohlavý a vôbec sa mi nechce chodit na plienku. Niekedy už sú zo mna hotový. Zajtra idem k doktorovi na odčervenie. Tak má už môžte dať na internet kde sa možno niekomu zapáčim a pôjdem do nového domova kde budem tešiť dalších ľudí.
Majte sa krásne aj vy 🙂

14.08.2017LILI – Tak sa k Baluovi prípajam aj ja, Lili.
Som teda riadne číslo, všetci stále lamentujú že take živé šteňa ešte nevideli. Dokonca už začínam reagovať na meno keďže ho počuť fakt každú chvíľu. Ako prvá som preskúmala cely dvor aj byt. Som ale veľmi učenlivá, cikám už krásne na plienku. Veľmi sa mi páči v vo vode, viem aj plávať. Oproti kamošom z dočasky som asi o chvíľu staršia, lebo od začiatku pekne papám aj pijem úplne sama. Že som sama baba mi nevadí, dám do laty všetky zvieratká naokolo. Aby som zaspala musím byť naozaj veľmi veľmi veľmi unavená. Ale keď zaspim ma nič nezobudí. Zaspavam najradšej pri bráchovi alebo pri človeku. A veľmi rada spím vonku na hojdačke. Kamoš Paťo všetkých presviedča aby si má nechali. Tak uvidíme či ich ukecá. Keďže som stále v pohybe je problém má odfotiť.

14.08.2017ŠPUNT – Mňa volajú Špunt. Som jasne najmenší, najslabší, najviac naviazaný na človeka. Pekne papám pijem, ale nie som taký zvedavý ako kamoši dočaskári. Som skôr utiahnutý, plachý, nenáročný, ale strhávam a pocikávam sa pri každom neznámom zvuku, aj keď sa to už asi trochu zlepšuje. Stačí mi kútik kde mám kľud a som spokojný. Ale pozor, nesmiem ostať sám. V izbe musia byť brachovci lebo inak strašne plačem keď ich nevidím. Rad sa schovávam, už za mnou aj plakali keď ma nemohli nájsť, lebo som zaspal v cestovnom kufri, ktorý dali do skrine. Ďalšie obľúbené miesto je pod vešiakom na oblečenie kam sa za mnou nedostanú súrodenci a môžem tam kľudne spať. To robím väčšinu dňa. Pekne papám, na plienku už sa celkom učím. Niekedy sa mi ešte stáva že sa o kúsok netrafim, ale snahu mám. A ešte niečo. Neznášam kúpanie. To je teda cirkus riadny, keď má umývajú.