Základné informácie o psíkovi:

Meno: Limo
Pohlavie: pes
Vek: 6 rokov


11.04.2018 Limo je iba bežný stredne veľký, cca 6 ročný havko, akých sú tisíce, a svojím výzorom Vás asi nezaujme – ale to, čo dokázal Limo, nedokáže hádam ani ten najkrajší a najčistokrvnejší pes.
O Limovom predchádzajúcom živote nevieme nič, vieme len, že keď k nám prišiel, priniesol si aj traumy z predchádzajúceho života: bol mimoriadne agresívny, nenechal na seba siahnuť, nikto ho nemohol pohladkať, ani nehovoriac o tom, že by si nechal založiť obojok, ísť na vychádzku s ním bolo nemožné, vodítka sa bál ako smrti a bol ochotný brániť sa do krvi.
Pozrite sa na neho teraz – správnym prístupom mimoriadne skúseného milovníka psov sa z agresívneho psa plného strachov stal jeden šťastný hravý a poslušný Limo, ktorého Vám s radosťou ponúkame na adopciu k rodinnému domčeku, ktorý Vám dokonale postráži a navyše s ním zažijete aj kopec srandy 🙂 veď kto by odolal tomu rozbláznému pohľadu a papuľke, ktorá prosí o pohladenie? Limo už dokáže chodiť na vôdzke, prekonať kladinu, vie si sadnúť a ľahnúť na povel, domček pekne postráži – čo si môžete viac želať? Adopciou Lima získate okrem najvernejšieho priateľa tiež dobrý pocit z toho, že ste poskytli pomocnú ruku a domov psíkovi odsúdenému na život s obrovským strachom z príšer minulosti.
Limo je kastrovaný, ošetrený proti parazitom, čipovaný.

08.03.2018 Limo dnes cestuje k pánovi na výcvik. Držte mu palce, aby sa aj on mohol jedného dňa, vďaka tomu, stať plnohodnotným členom rodiny.

06.03.2018 Mladý psík výzorom pripomínajúci španiela, povahou čisté psycho – Lima sa nemôžete dotknúť, nedá sa pohladkať, nedá sa mu pripnúť vôdzka, nemôže ísť na vychádzku, na prehliadku k veterinárovi, napriek tonám skúseností si s ním naše baby vôbec nevedia poradiť, za 4 mesiace v KS nespravil žiadny pokrok. Nevieme, čo je príčinou jeho psychického stavu, ale Limo teraz nemá absolútne žiadnu šancu nájsť si nový domov a je odsúdený na doživotný pobyt za mrežami. Kladieme si otázku, ako s ním ďalej. Zvažujeme výcvik, ktorý by mu mohol pomôcť, ale je dosť nákladný.

28.10.2017 Do KS bol prijatý tento psík, ak psíka spoznáte, kontaktujte prosím majiteľa a následne mestskú políciu Malacky na t.č. 159. Ďakujeme.