Základné informácie o psíkovi:

Meno: Pepsi, Fanta, Cola, Sprite
Pohlavie: šteniatka
Vek: 7 týždňov


14.09.2017 Sprite našiel nový domov.
06.09.2017 Fanta našla nový domov.

14.08.2017 4 šteniatka zachránené z osady v Plaveckom Štvrtku, kde mali len minimálnu šancu dožiť sa dospelosti, Pepsi a Fanta kvôli intoxikácii po odčervení museli byť hospitalizované na veterine, našťastie to zvládli a dnes sa všetky 4 šteniatka tešia na svoje nové rodiny.
Pepsi (hnedá s oranžovou mašličkou) a Cola (hnedá s ružovou mašličkou) sú sestričky, majú okolo 6 týždňov. Pepsi (1,5kg) je najväčšia, hravá, Cola (1kg) je menšia, ale priebojná, ukecaná.
Fanta (čierna s ružovou mašličkou) a Sprite (čierny s modrým motýlikom) budú pravdepodobne od inej fenky, majú asi o týždeň menej, váhu okolo kila, Sprite je pokojný mojkač, Fanta je tiež mojkadlo, ale už sa začína prebúdzať malý čertík v nej 🙂 V dospelosti predpokladáme, že budú menšieho stredného vzrastu, okolo 10-14kg.
Sú to klasické šteniatka, hrajú sa a vymýšľajú pokiaľ nezaspia, hygienické návyky im zatiaľ nič nehovoria. Hľadáme pre ne nové rodiny, kde budú mať trpezlivosť na výchovu nezbedného šteniatka a nezbavia sa ich ani keď už z nich nebudú tieto rozkošné chlpaté guličky. Rodinu, ktorá im dá láskavý trvalý domov. Vhodné sú len na celoročný pobyt do vnútra, môžu aj k deťom, ktoré už vedia, ako sa u šteniatku správať, či iným zvieratám.
Na svoje nové rodiny čakajú v domácom depozite v Ivanke pri Dunaji, sú čipované a 3x odčervené.