AJ VÁM PUKÁ SRDCE PRI POHĽADE NA UTRPENIE A BOLESŤ NEMÝCH TVÁRÍ? Cítite sa bezmocní, chceli by ste pomôcť, chceli by ste niečo urobiť, ale neviete čo a ako?

Nemusíte si zraneného, sklamaného či chorého psíka vziať domov, ak na to nemáte podmienky alebo ak máte obavu, že by ste to nezvládli. Nemusíte si ani ukrajovať z rodinného rozpočtu, ak sa to nedá. Máte však v rukách peniažky, ktoré sú zatiaľ Vaše a ktoré môžu zachrániť život nešťastným, opusteným, chorým, zanedbaným, vyhodeným psíkom či mačičkám. Darujte im dve či tri percentá zo svojich daní a my sa postaráme o to, aby aj Vás hrialo pri srdci, že ste niekomu pomohli navždy zmeniť život k lepšiemu.

Ďakujeme všetkým darcom, ktorí nás podporili počas našej činnosti.


NAŠE ÚDAJE:

Obchodné meno (Názov): MAJME SRDCE
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 42173752
Sídlo-Ulica: Budatínska
Súpisné/orientačné číslo: 3230/16
PSČ: 85106
Obec: Bratislava

 

ZAMESTNANEC POSTUP POUKÁZANIA:

 • Najneskôr do 15. februára 2024 požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
 • Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
 • Z tohto Potvrdenia si viete vypočítať:
  2 % z Vašej zaplatenej dane – maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3 eurá.
  3 % z Vašej zaplatenej dane – ak ste v roku 2023 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a získate o tom Potvrdenie od organizácie, pre ktoré ste v roku 2023 dobrovoľnícky pracovali. Ak ste nám dobrovoľnícky pomáhali, kontaktujte nás a potvrdenie Vám pošleme.
 • Vyplňte údaje v tlačive o sebe a sume 2 % (3 %).
 • Obe tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením), doručte do 30. apríla 2024 na daňový úrad podľa miesta Vášho trvalého bydliska. Ak ste poukázali 3 % z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane je aj Potvrdenie o odpracovaní dobrovoľníckej činnosti.

  TLAČIVÁ
  Všetky informácie, ako aj oficiálny zoznam poberateľov 2% nájdeš na stránke www.rozhodni.sk