Ak vás zaujme niektorý z našich zverencov, jeho smutný osud, alebo len jednoducho chcete pomôcť psíkovi z útulku, no z akéhokoľvek dôvodu si psíka nemôžete adoptovať, ponúkame Vám možnosť VIRTUÁLNEJ ADOPCIE ktoréhokoľvek psíka z nášho OZ.

Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 5eur, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, samozrejme môžete ukončiť VA aj skôr. Z tohto príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, očkovanie či iné veci, ktoré sú pre našich zverencov nevyhnutné.

Ako “virtuálny adoptér” budete dostávať nové informácie o vybranom psíkovi. Virtuálnym adoptérom môže byť fyzická osoba ale aj firma, pričom platí, že môžete mať adoptovaných aj viacerých psíkov a naopak jedného psíka si môže adoptovať aj viac ľudí.

Ak sa rozhodnete pre virtuálnu adopciu psíka z nášho združenia, napíšte nám ktorého psíka ste si vybrali na virtualka@majmesrdce.sk. Pri prevode danej čiastky na náš účet je potrebné do poznámky uviesť: VA a meno psíka, ktorého ste sa rozhodli virtuálne adoptovať, aby sme dané príspevky vedeli rozlišovať od ostatných.

Vhodnými adeptmi na virtuálnu adopciu momentálne sú najmä:

TOMI / pes

27.06.2021 TOMI JE PRIPRAVENÝ BYŤ SUPER PARŤÁKOM PRE NOVÚ RODINKU ❤️ Pamätáte si na Tomiho? Psíka, ktorý celých 9 rokov slúžil ako živý zvonček na…

LUIGI / pes

LUIGI JE VHODNÝ LEN NA VIRTUÁLNU ADOPCIU. 01.12.2020 HENDIKEPOVANÝ LUIGI HĽADÁ NOVÝ DOMOV. Ak nás sledujete už dlhšie, určite ste zachytili príbeh malého jorkšíra, ktorého…

Samozrejme je možné virtuálne adoptovať aj ostatných psíkov. V mene nášho OZ a našich zverencov zo srdca ďakujeme každému, kto sa rozhodne využiť možnosť virtuálnej adopcie.

BANKOVÉ SPOJENIE
SK47 1100 0000 0029 2082 6701