Základné informácie o psíkovi:

Meno: Ria
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok


30.04.2017 Ria našla nový domov.
04.04.2017 Ria je živým dôkazom, že nie každý ovčiak patrí na dvor a je šťastný keď stráži pozemok a môže ísť občas na vychádzku. Ria je totiž mimoriadne spoločenská, prispôsobivá a všestranná, s prehľadom zvláda všetky dopravné prostriedky, ľudí všetkých druhov a veľkostí od roztopašných batoliat cez hordu školákov až po babičky, ktoré už majú na všetko svoj názor. S Riou môžete ísť behať, na nákupy aj do reštaurácie – nikde neurobí hanbu. Znáša sa so všetkými psíkmi, nie všetci však dokážu oceniť jej veľkosť a spôsob hry 😃
Ria má hygienické návyky a vie doma zostať sama, počká, kým prídete z práce a pôjdete si zabehať a učiť sa nové veci. Všetko nové nasáva ako špongia, má obrovský potenciál, treba ho len využiť.
Ak túžite po bystrom a schopnom psíkovi, neváhajte. Riu odporúčame iba dovnútra, lebo keď nemá podnety, premôže akýkoľvek plot a ide si ich hľadať sama.
Ria je kompletne ošetrená, kastrovaná, čipovaná a dočasne býva v BA.

05.10.2016 Ria je krásna, mladá (cca 1 rok) sučka kríženca NO, ktorá bola zachránená z rómskej osady. Do krku mala vrastený drôt a tak hneď po prijatí musela byť zoperovaná. Aj napriek tomu, že má za sebou ťažké časy plné smútku a bolesti, je to úžasná, milá a veľmi kontaktná havinka. Čaká na ten najlepší domov, kde jej vynahradia všetko zlé, čo zažila.