Základné informácie o psíkovi:

Meno: Ria
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok


18.02.2017 Ria mala ostať v dočaske natrvalo. Javila sa ako bezproblémový pes, ktorý hneď zapadol do svorky. No nakoniec je všetko inak. Ria prešplhá jeden plot, preskočí ďalší. Robí to už z číreho turizmu a zábavy, kľudne aj pred zrakmi domácich.
Hľadáme jej teda domov najlepšie v byte, kľudne aj k inému psíkovi, ktorému by sa potešila. Trochu si vynahrádza mladosť na reťazi a potrebuje trošku vyťažiť, keďže je to stále pojašené šteňa. Ľúbi loptičky a iných psov.
Ria je kastrovaná, odčervená, zaočkovaná. Na vodítku spočiatku lieta ako drak,ale keď si poňuchá, tak sa správa celkom udržateľne. Každopádne je na čom pracovať. Odmení sa vám však svojou skvelou povahou, oddanou láskou a krásnym zjavom. Doma nič neničí, hygienické návyky má 100%né. Ria je mix NO po ktorom podedila inteligenciu a vnímavosť. Má 26 kíl a viac už mať nebude. Nachádza sa blízko BA a je to dlhonohá modelka na dlhé večery.

05.10.2016 Ria je krásna, mladá (cca 1 rok) sučka kríženca NO, ktorá bola zachránená z rómskej osady. Do krku mala vrastený drôt a tak hneď po prijatí musela byť zoperovaná. Aj napriek tomu, že má za sebou ťažké časy plné smútku a bolesti, je to úžasná, milá a veľmi kontaktná havinka. Čaká na ten najlepší domov, kde jej vynahradia všetko zlé, čo zažila.