[h2]Z ÚTULKU NA TITULKU[/h2]

banner1000pxWidth

[hr]

[one_third]
[callout font_size=“13px“ style=“pink“]PRIHLÁSENIE[/callout]
Registrácia fotografií bola ukončená 16.5.2014. Do súťaže bolo prihlásených 122 fotografií spĺňajúcich podmienky súťaže.
[/one_third]

[one_third]
[callout font_size=“13px“ style=“skyblue“]AKO NA TO[/callout]
Zoberte fotoaparát a odfotografujte svojho štvornohého priateľa v situácii, ktorá sa vám zdá vtipná. Dovolené je aj použitie rekvizít či oblečkov. Potom stačí už len vyplniť prihlasovací formulár na tejto stránke, priložiť fotografiu a odoslať. Prihlasovanie fotografií bude prebiehať v termíne od 1.4.2014 do 15.5.2014. UPOZORNENIE: minimálne požadované parametre fotografie sú 6 MPix, 3000 x 2000 pixelov, 2000 kB nakoľko víťazné fotografie budú tlačené na formát A4.
[/one_third]

[one_third_last]
[callout font_size=“13px“ style=“purple“]VYHODNOTENIE[/callout]
Zo všetkých súťažných fotografií vyberie porota v zložení Lenka Slaná, Matúš Krnčok, Zdenka Predná a MVDr.Miloš Kelecsényi, zástupca firmy Bayer,13 najlepších, ktoré budú použité v kalendári. Autori fotografií získajú jeden výtlačok kalendára, antiparazitný obojok, ktorý do súťaže venovala spoločnosť Bayer, veterinárna divízia Animal Health a taktiež balíčky pre psíkov, ktoré do súťaže venujú Chovateľské potreby B&F v Malackách (Inkubátor). Jeden z hlasujúcich za titulnú fotografiu rovnako získa výtlačok kalendára, antiparazitný obojok a nákup v hodnote 20eur v Chovateľských potrebách B&F.
Hlasovanie bude prebiehať do soboty 31.5.2014. Vyhrať môžete aj ak ste do súťaže neposlali fotografiu, kalendár a antiparazitný obojok získa tiež jeden z „lajkujúcich“.

[/one_third_last]

[hr]

[one_third]

Spoločnosť Bayer, veterinárna divízia Animal Health, venuje víťazným fotografiám antiparazitné obojky.
[/one_third]

[one_third]
BAYER
[/one_third]
[one_third_last]
psik
[/one_third_last]