Základné informácie o psíkovy:

Pohlavie: pes
Vek: 1,5roka

13.11.2013 Včera večer nám prišla tá najsmutnejšia správa. Psíček Adis, ktorý mal za sebou nepekný osud, včera odišiel za dúhový most.

Adis patril človeku, ktorý sa o neho nezaujímal. Keď sa zabehol a dostal sa k nám, prišiel si pre neho a hneď potom ho v osade vymenil za pitbulla a tak Adis skončil na reťazi. Robili sme všetko preto, aby sme ho dostali k nám do KS, keď sa to podarilo, dlho čakal v útulku, až sa na neho jedného dňa usmialo šťastie a on cestoval do dočasnej opateri. Adisko bol našou poslednou stálicou. Nedočkal sa nového domova, ale to, čo nás hreje pri srdci je skutočnosť, že sa o neho v dočaske starali s veľkou láskou. Spoločnosť mu robili dve malé dievčatka, ktoré ho mali veľmi radi a on ich tiež. Pre neho bola toto jeho rodina.

Adisko nech ti je na druhej strane dobre. Spomíname na teba, navždy budeš v našich srdciach 🙁

24.09.2013 Adis je mladý, jeden a pol ročný kríženec nemeckého ovčiaka. Je to aktívny, priateľský hafan, ktorý miluje hru s loptičkami a naťahovadlami, tiež veľmi rád aportuje. Ovláda základné povely ako sadni, daj pac, nesmieš. Miluje deti, berie ich ako svojich parťákov na hru, rád sa s nimi šantí. S fenkami nemá problém, so psíkmi vo všeobecnosti tiež, len niektorí mu nesadnú. Je to úžasný psík, ktorý Vás bude verne sprevádzať kamkoľvek pôjdete.
Adisko je čipovaný, očkovaný a kastrovaný.

25.03.2013 Adis je pekný, cca 1,5 ročný psík, ktorý sa do KS dostal začiatkom januára. Po týždni si poň prišiel majiteľ a my sme dúfali, že sa bude mať dobre. Opak bol pravdou. Majiteľ nechal Adisa v rómskej osade, vraj iba na pár dní, kým doma opraví plot. Všetko to bola z jeho strany iba výhovorka. Adis ostal v osade na reťazi, v tej najväčšej zime musel spať v nezateplenej búde, do ktorej mu snežilo a fúkalo. Našťastie nám dovolili aspoň ho kŕmiť. Nosili sme mu teplé jedlo aj vodu. Vždy nás vítal a tešil sa pozornosti, nám však vždy zmrzol úsmev na tvári, keď sme videli ten neporiadok okolo neho, výkali a v hrnci len odpad. Prosili sme, aby nám Adisa vydali, ale nechceli o tom ani počuť. Nakoniec sa nám to podarilo. Teraz je v KS, kde má postarané o stravu aj čistú vodu, ale naďalej mu chýba to, čo každý psík potrebuje najviac a to nový, zodpovedný domov. Bude skvelým spoločníkom k mladým, aktívnym ľuďom. Adis je ešte pojašený, ale ak bude mať dostatok prechádzok a nebude musieť byť zatvorený v koterci, určite sa to rýchlo zmení. Adis je veselý, bezproblémový psík, ktorý sa rád hrá. Miluje loptičky, nahánanie sa s inými psíkmi. Je znášanlivý s fenkami aj so psami všetkých veľkostí. Najlepšie by sa cítil pri RD s celoročným prístupom dnu, ale zvykol by si aj v byte. Ak mu chcete spraviť šťastný život, napíšte nám. Budeme vám vďační nie len my, ale hlavne Adis.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5861898749122592145?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]