Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 1rok

18.04.2014 Stáva sa, že sa psík umiestňuje ťažko – väčšinou je to pre vyšší vek, zdravotný stav či povahové osobitosti. Prečo však musel celé mesiace čakať tento úžasný kus psa, naša čierna perla, to je nám záhadou. Má všetko to, čo mnohým z nás chýba – je krásny, bystrý, temperamentný, láskavý, dobromyseľný, priateľský, poslušný, znášanlivý tak, že strčí do vrecka väčšinu bytových maznáčikov. A predsa nič, nikto o neho nezakopol. My sme už klesali na duchu, ale Agron ani na chvíľku – každý deň vítal so širokým úsmevom a optimizmom, objímal všetkých ľudí, ku ktorým sa dostal, nezúfal si z toho, že by si zaslúžil niečo lepšie než betónový koterec.
Dnes sme sa dočkali, Agrona si vyzdvihol jeho nový majiteľ. Agron bude mať kamarátov z rovnakej úžasnej rasy psov, ako je on sám, bude chodiť behať a športovať, bude niekam patriť. Veríme, že navždy.
Veľmi pekne sa chcem poďakovať dievčatám, ktoré každodenne venčili Agrona, kým bol ešte v KS, a spestrovali mu jednotvárne dni. Ďakujeme aj Lucke, ktorá poskytla našej perle dočasnú opateru.

03.11.2013 Agron je mladý, cca ročný psík väčšieho-stredného vzrastu /cca 20kg/. Je dobrej povahy, veľmi prítulný a vždy dobre naladený, veselý a akčný. Vyžaduje si pozornosť, má rád hladkanie, vychádzky /šport/vychádza si so psíkmi, rád sa hrá ako so šteniatkami, tak aj s dospelákmi, len máloktorý psík mu nesadne. Je to psík, ktorý sa rád učí, keď sa mu človek venuje. Je vhodný len k aktívnym ľuďom, ktorí mu doprajú dostatok pohybu a vyťaženia. Ideálny by bol k RD, ale len s celoročným prístupom dnu, zvykol by si aj v byte,ak bude mať dostatok pohybu, môže aj ako druhý psík, ale radšej k fenke. Agron je veter. ošetrený, čipovaný, bude kastrovaný.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5942119833659957217?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]