Základné informácie o psíkovi:

Meno: Ajka
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok


29.09.2016 Ajka našla nový domov.
14.05.2016 Ajuška-cca 1 ročná fenka malého vzrastu /6kg/, zachránená z veľmi zlých podmienok. Po pár dňoch sa pekne zabývala, socializovala a naučila sa hygiene, pri zmene prostredia sa môže stať, že si zo začiatku cvrkne, nakoľko je to malý streser :). Je z nej milá fenka, ktorá si rada ohrýza nejakú kostičku, rada behá v prírode a ešte radšej si chodí pre pohladenie. Je aktívná a preto má rada psieho spoločníka, s ktorým sa môže zahrať a odkukať od neho ako sa má správať. Ak jej človek určí hranice, nie je dotieravá, nevynucuje si pozornosť a dá sa s nou krásne pracovať. Je zvyknutá na pobyt v byte, ale nerada ostáva sama doma, preto jej hľadáme miestečko v rodinnom dome s celoročným prístupom dnu. Ajka hľadá rodinku, ktorá jej vynahradí všetko zlé, čo za svoj krátky život zažila. Niekoho, kto ju nebude príliš rozmaznávať, ale bude sa jej zdravo venovať, vychovávať ju a usmerňovať, nakoľko je veľmi šikovná, keď ma niekoho, kto ju vedie. Ajka je veter. ošetrená, kastrovaná, čipovaná. Nachádza sa v BA, v prípade, že sa vám zapáči, neváhajte nám napísať.

03.05.2016 Ajuška k nám prišla vo veľmi zlom stave. Je čerstvo po šteniatkach, ktoré bojujú na klinike o život. Je veľmi vychudnutá a tak sme chceli, aby sa trošku dala dokopy. Čo čert nechcel, po vyšetreniach sa ukázalo, že má zápal maternice a tak dnes musela podstúpiť zákrok. Našťastie všetko dobre zvládla a teraz oddychuje.
Čo sa týka jej psychickej stránky, tiež bolo jasné, že nezažila nič pekné. Krčí sa pri každom pohybe, žiadna socializácia, ani hygienické návyky. Vonku akoby sa bála vyvenčiť, aby po sebe nezanechala pach. Ciká výlučne do pelieškov iných psíkov.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6286108679908215041?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]