Základné informácie o psíkovi:

Meno: Amala
Pohlavie: sučka
Vek: 4 roky

01.04.2019 Amala ostala u svojich dočasných opatrovníkov.
01.08.2018 Isto si spomínate na Amalu, fenulku nájdenú v žalostnom stave. Nové správy o nej nie sú najlepšie, ale bojuje sa ďalej.

Amala bola nájdená v júny na ceste v žalostnom stave. Bola prevezená na veterinu, kde ostala jednu noc na pozorovaní. Nakoľko bola strašne zanedbaná, špinavá, mala splstnatenú srsť, ktorá bola celá od oleja, musela navštíviť psí salón, kde ju dali dokopy, po čom sa jej veľmi uľavilo. Od začiatku bolo vidieť, že Amala nie je v poriadku, ale pripisovalo sa to vyčerpaniu a prvotnému stresu. Nakoľko sa záchvaty opakovali, Amala absolvovala 29.06.18 neurologické vyšetrenie (MRI). kde bola potvrdená epilepsia.

Po nasadení liečby záchvaty, žiaľ, stále pretrvávajú. Po liekoch zostala apatická, malátna a po pár dňoch úplne zoslabla, tak sa lieky postupne vysadili. Po konzultácii s neurológom, ktorý jej robil všetky vyšetrenia bolo dohodnuté, že sa vyskúšajú iné lieky. Držte Amale palce, prosím.

ĎAKUJEME z celého srdca všetkým, ktorí prispeli na Amalinu liečbu, bez vás by to nezvládla.

15.06.2018 V piatok 15.06.18 nám bola nahlásená táto fenka väčšieho vzrastu, dostala meno Amala. Bola nájdená v Stupave – zanedbaná, dehydrovaná, so zápalom uší, so srsťou v katastrofálnom stave a vo veľmi zlom výživovom stave, dokonca ju niekto polial olejom. Amala ostala z piatka na sobotu na pozorovaní na veterine, žiaľ, pridružili sa aj záchvaty, zatiaľ nevieme o čo presne ide. Je možné, že ju niekto udrel do hlavy alebo ju zrazilo auto. Čakajú ju ďalšie vyšetrenia, ktoré budú veľmi nákladné. Preto prosíme o pomoc všetkých vás, aby ich mohla absolvovať a čo najskôr bola v poriadku. Zatiaľ je ešte veľmi plachá, vystrašená, utiahnutá, papá veľmi málo. Momentálne sa nachádza u pani nálezkyne, ktorej sa chceme veľmi pekne poďakovať za jej záchranu!
V neposlednom rade ďakujeme Aničke zo psieho wellness salónu PAW 
ktorá havinku dala dokopy a postarala sa o jej srsť a kúpeľ.
V prípade, že sa rozhodnete prispieť na liečbu Amaly, môžete poukázať ľubovoľnú čiastku na :
Číslo účtu pre SR:
Tatra Banka
SK47 1100 0000 0029 2082 6701
Číslo účtu pre ČR:
Fio Banka
2500676911/2010
DO PREDMETU PROSÍM UVEĎTE “ AMALA “
ZA KAŽDÝ PRÍSPEVOK ZO SRDCA ĎAKUJEME!!!

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos