Základné informácie o psíkovi:

Meno: Asir
Pohlavie: pes
Vek: 6 rokov
Hmotnosť: 23kg


17.07.2021 Asir našiel nový domov.
15.05.2021 ASIR (6 rokov, 23 kg) je jeden pekný, dobre stavaný kríženec typu bull s láskyplnou a oddanou povahou, tak typickou pre tieto psy.

Asir sa vrátil z adopcie po štyroch rokoch, vraj pre nezvládnuteľné napadnutie kvasinkami, ktoré treba držať pod kontrolou, ale nie je to nič dramatické. Zmenili sme stravu, ktorá už nemôže obsahovať žiadne sacharidy, a miesta, ktoré sú vraj postihnuté (ušká a priestory medzi prstíkmi) dočaskárka svedomito vysúša púdrom. Intenzívne sa pracuje na socializácii s inými hafkami, tiež s úspechom, ak nepočítame dva útoky na Asirka :-S V prítomnosi iných psov je ľahko ovládateľný, pokiaľ ho nechajú na pokoji. Rozhodne si však nenechá skákať po hlave.
ASIR je zvyknutý v byte, hygienické návyky zvláda ľavou zadnou, doma vie zostať sám, na deti je zvyknutý. K iným zvieratám ho zatiaľ nedporúčame, výnimku by sme dokázali urobiť pri skúsených majiteľoch sučky buloidného typu podobnej veľkosti.

Asir je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, pripravený na nových majiteľov, ktorí tomuto fantastickému prvotriednemu psovi zaručia domov už navždy. Asir obšťastňuje svojou prítomnosťou Bratislavu.

05.06.2017 Asir našiel nový domov.

10.12.2016 Asir je cca 2 ročný psík stredného vzrastu. Je prekrásny, vychovaný, veselý, v byte nešpiní, neničí, správa sa slušne, spôsobne sa vozí autom, ľudí miluje, so psíkmi sa znáša, ale po hlave si skákať nenechá – najmä od väčších a silnejších, menší si môžu trochu dovoľovať 🙂
Veľmi rád behá, rád sa hrá, rád sa mazná, je spoločenský, napriek tomu však nie otravný, vie doma zostať sám a počká si, kým sa vrátite, aby sa mohol búrlivo privítať a isť vás vyvenčiť.
Asir je čipovaný, kastrovaný, ošetrený proti parazitom, bude očkovaný, dočasne býva v BA III.
Záujem o adopciu športovo založených ľudí, fanúšikov buloidných plemien s radosťou uvítame na ozmajmesrdce@gmail.com