Základné informácie o psíkovi:

Meno: Ayda
Pohlavie: sučka
Vek: 2,5 roka
Váha: 12 kg

18.04.2021 Ayda našla nový domov.
08.03.2021 AYDA UROBILA V DOČASKE VEĽKÝ POKROK!!!
Ayda, krásna 2,5 ročná dlhonohá blondína k nám neprišla z Londýna, ale z osady na východe, čo zanechalo stopy na jej duši. Vonku štekala a vrhala sa na všetkých psov bez rozdielu veľkosti, pohlavia či veku. Vďaka výmene vodítka za stopovačku a práci dočaskárky, ktorá s ňou denne pracuje, sa jej správanie pri venčení zmenilo o 180 stupňov a dnes je z nej už takmer 100% vychovaný pes, ktorý si vonku užíva hry s inými psami!
Ayda je neskutočné lepidlo, ktoré si nesmierne užíva pozornosť človeka. Má 100% hygienické návyky, v byte je bezproblémová, ovláda povely sadni, ľahni aj privolanie. Táto 12kg fenka nie je žiadna turistka, stačí jej bežné venčenie a veeeeľa škrabkania.
Ayda hľadá rodinu z BA a najbližšieho okolia, ktorá v jej výcviku bude pokračovať (má aktuálne zaplatený 3 mesačný kurz, ktorý sa kvôli opatreniam musel prerušiť). Môže aj k deťom, ktoré už vedia ako sa ku psíkovi správať.
24.01.2021 AYDA – DIAMANT, KTORÝ TREBA EŠTE DOBRÚSIŤ
Mladá, nesmierne kontaktná fenka Ayda (2roky 4mesiace) ku nám pred týždňom pricestovala z východu. Táto štíhla kráska ešte donedávna živorila v osade, čo zanechalo stopy aj na jej duši. Napriek tomu, že k ľuďom je to jedno veľké lepidlo, bude potrebovať čas a láskavý prístup, aby pochopila, že vonku jej nič nehrozí. V byte si zvykla rýchlo, hygienu má 100%, nie je štekavá. So psíkmi sa ale nekamaráti a zo strachu útočí. Nie je to nič neriešiteľné, no potrebuje skúseného majiteľa, ktorý s ňou bude pracovať a socializovať ju. Ona mu to oplatí, nekonečnou vernosťou. Ayda bude najšťastnejšia, keď sa ku vám bude môcť pritúliť, nevyžaduje dlhé prechádzky, turistika nie je nič pre ňu. V dočaske sa naučila akceptovať 2.fenku, no je vhodná ako jediné zvieratko v domácnosti, o svojho človeka sa nechce deliť. Kludné detičky ktoré, ak už vedia, ako sa ku psíkovi správať jej nevadia, prudkých pohybov sa ešte bojí. Na svoju novú rodinku čaká v dočaske v BA V., je už veterinárne ošetrená, čipovaná, kastrovaná, aktuálne v procese očkovania.

16.01.2021 Ayda je jedným slovom lepidlo 🙂 Neuveriteľne si užíva kontakt a priazeň človeka a dožaduje sa ho. Bola zachránená z osady dievčatami z útulku Michalovce, koterec dnes vymenila za pohodlie dočasky a veľmi si to užíva. Keď sa trochu oťuká, bude uvolnená k adopcii. Je už kastrovaná, čipovaná, 1.x očkovaná. Dočasne býva v BA V.