Základné informácie o psíkovi:

Meno: Bakara, Eron, Bafo, Boun, Kleid, Isar a Viva


09.02.2017 Eron našiel nový domov.
06.12.2016 Na svoj nový domov čaká už len Eron.
23.11.2016 Bafo našiel nový domov.
15.11.2016 Isar našiel nový domov.

04.10.2016Dnes je medzinárodný deň zvierat, vonku celý deň prší, fúka a teplota sa pohybuje okolo 10 tich stupňov, v tomto počasí nejaký netvor, pretože človek, ktorý má srdce toto neurobí, vyhodí na ulicu fenočku a jej 6 cca 4-5 týždňových šteniatok! Celá rodina skončila v koterci KS, kde na malé šteniatka číha množstvo chorôb, či sa nájdu dočasky a či to šteniatka zvládnu netušíme, ale urobíme všetko pre to, aby to tak bolo!
Takže máme 4 chlapcov a 2 dievčatá a maminu, ktorá je strednej veľkosti, nechá so sebou bez problémov manipulovať, aj šteniatka nám dovolí skontrolovať. Má silný zápal mliečnych žliaz, potrebuje tiež súrne do tepla.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

29.11.2016 Trvalý a láskavý domov u trpezlivých ľudí si hľadá aj Bakara / Baky

Baky je dobrá a láskyplná ročná sučinka (väčšieho) stredného vzrastu, v predkoch má pravdepodobne nejakého labradora, hygienické návyky ovláda na jednotku, so psíkmi si rozumie, ale treba jej nechať čas, aby sa oťukala a zoznámila.
Na Baky sa podpísalo zlé zaobchádzanie, takže je spočiatku opatrná, ale napriek tomu pomerne dôverčivá a najmä maznavá, vonku sa však vie aj pekne rozblázniť. V byte nič neničí, vie zostať sama doma, takže je to ideálny nenáročný psík pre všetky rodiny, ktoré hľadajú bezproblémového nežného spoločníka na gauč a pravidelné vychádzky.
Baky je sterilizovaná, čipovaná, ošetrená proti parazitom. Nachádza sa v BA.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

29.11.2016 Viva – poslušná, šantivá, takmer 7kilová 3mesačná slečna. Vďaka super výchove našich dočaskárov už príde pekne na zavolanie na meno, po každom venčení a vrátení sa do bytu si na povel sadne, aby si počkala na očistenie paciek a pamlsok 🙂 Hygienické návyky má 100%, keď je jej treba, krásne sa vypýta aj v noci. Z povelov ovláda dokonale sadni a ďalšie sa rýchlo učí, za jeden deň sa naučila povel pri nohe a zostaň (zatiaľ iba na vodítku).
Je trošku introvertnejšia, ale to iba preto, že jej sestrička je veľmi žiarlivá a tak si Viva spôsobne vezme hračku a počká si až sa škrabkanie sestričke zunuje, potom príde a pusinkuje tvár, cvičí zúbky na rukách a hračkách, ako každé šteniatko 🙂
Hľadá si rodinu, ktorá je aktívna a trávi veľa času vonku a bude mať čas, chuť a trpezlivosť na výchovu šteniatka. Keďže v dospelosti predpokladáme vzrast okolo 25kg, môže byť aj vonku, no až od leta, túto zimu ešte potrebuje byť v teplúčku.
Vivka je už veterinárne ošetrená, čipovaná a očkovaná, na svoju rodinu čaká v domácom depozite neďaleko Bratislavy.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Tmavšia fenočka Viva a biely psíček Isar bezmocné drobce vyhodené začiatkom októbra do zimy a dažďa  – v láskavej dočaske naberajú sily a pripravujú sa na adopciu. Isar rastie ako z vody, Viva je dáma, takže menej papá a priberá s rozvahou.
Mamina je 25kg mix bieleho švajčiarskeho ovčiaka, otec je neznámy, no predpokladáme, že v dospelosti budú stredného až väčšieho vzrastu okolo 20kg.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Bafo a Eron rozkošné 3mesačné šteniatka vyhodné začiatkom októbra do zimy a dažďa spolu s mamou a ďalšími 4 súrodencami – v láskavej dočaske nabrali sily, naučili sa hygienickým návykom a sú pripravení na adopciu.
Eron (biely) je oveľa smelší a podnikavejší, aj sa krásne naučil cikať a kakať len na podložku. Vyvažuje to tým, že oveľa viac vymýšla 🙂
Bafo (vlkosivý) je o niečo väčší, no bojazlivejší, bojí sa aj neznámych zvukov vonku, aj keď sa jaší, svojho človeka si vždy kontroluje a snaží sa vždy poslúchnuť, čo sa od neho chce. Bude to skvelý, oddaný psík.
Obaja fešáci majú okolo 5kg, sú plne socializovaní s inými psami, deťmi, mačkou… Predpokladáme, že v dospelosti budú väčšieho sredného vzrastu, okolo 20-25kg, páčilo by sa im na dome, kde by mohli šantiť na záhrade, no minimálne do budúceho leta potrebujú prístup dnu. V dospelosti môžú byť aj vonku s prístupom dnu v zlom počasí. Len k aktívnym ľuďom, ktorí budú mať čas, chuť a trpezlivosť na výchovu nezbedného šteniatka.
Sú veterinárne ošetrení a čipovaní, na svoj nový domov čakajú v domácom depozite v BA.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Boun a Kleid našli domov ako prvý.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos