Základné informácie o psíkovi:

Meno: Basty
Pohlavie: pes
Narodená: 2022
Váha: 6 kg

23.11.2022 NADIŠIEL TEN ČAS…
čas, násť si rodinku, ktorá je rovnako veselá, mlsná a zároveň aktívna ako ja. Čo by som Vám o sebe povedal🤔
Som šteňa…zvedavé, hravé, múdre, učenlivé, spoločenské a šibalské😊
Nehľadám k sebe nikoho, kto si o mne myslí, že som z neba spadol so všetkými vedomosťami, môžem vám však slúbiť, že sa sa rád naučímvšetko potrebné.
Nenechajte sa zmiasť fotkou, mám len 6kg, cca 4-5mes. a v dospelosti budem maximálne stredného vzrastu.

12.11.2022 deň, kedy som dostal meno. Som tulák, bol som ním odkedy si pamätám. Na ulici to býva ťažké. Nikdy nie ste v bezpečí, je tam zima, mokro, málo jedla. Platia tam jednudoché pravidlá – človek je nepriateľ, cudzí pes je nepriateľ, na spanie si musíš nájsť čo najbezpečnejšie miesto. Nikdy sa ale poriadne nevyspíš, vždy musíš byť v strehu. A tak som sa túlal so svojou svorkou, niekedy sme pribrali ďalšieho kamoša, ak bol priateľský a osamelý a neskôr sme sa zase rozlúčili a každý si išiel po svojom. Občas bola aj sranda.
Potom ale prišiel ten deň, deň, kedy som dostal meno.
Veľmi som sa bál, zatvorili ma do klietky, priniesli na miesto, kde bolo teplo a sucho, potom ma chceli “utopiť”, ale prežil som a zrazu som strašne rozvoniaval. Už ma nekúsali blchy a nevysávali kliešte, dostal som jedlo a potom zase a zase. Spal som na niečom mäkkom a bolo to celkom príjemné. Potom som spoznal nových kamošov, vraveli, že tu mi bude super, ale ja som im zatiaľ veľmi neveril. Každý deň sa však ukázalo, že neklamali a tak som tým čudným ľuďom, ktorí sa mi stále prihovárali a dotýkali sa ma, začal pomaly dôverovať.
Volám sa Basty a na ten deň nikdy nezabudnem…bol to deň, kedy som dostal meno😊