Základné informácie o psíkovi:

Meno: Boďo
Pohlavie: pes
Vek: 8 rokov
Váha: 8,5 kg

13.09.2020 Boďo ostáva u svojich dočasných opatrovníkov.
19.04.2020 Boďo je ďalší staručký psík, ktorí skončil u nás, tento len 8,5kg psík to nemal v živote ľahké… Našiel sa ešte v novembri na Orave, pravdepodobne ho zrazilo auto, nečudo, lebo Boďko takmer nepočuje a slabšie vidí. Prišiel prechladnutý, pravdepodobne prežil život na reťazi, alebo zavretý na dvore, všetko bolo pre neho nové, pri RTG sa našiel brok v krku. Má však skvelú povahu, aj napriek svojmu veku sa veľmi rýchlo prispôsobil novému prostrediu, neuveritelne si užíva pozornosť človeka, k deťom (ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať) je úžasný, iných psíkov vôbec nerieši. V byte s ním nie je problém, hygienu má zvládnutú. Nájde sa rodina, ktorá mu dá napriek vyššiemu veku a zdravotným problémom domov? Boďo je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný, berie lieky na srdiečko. Na domov čaká v dočaske v Bratislave.

27.02.2020 Boďo prišiel prechladnutý, pravdepodobne prežil život na reťazi, alebo zavretý na dvore, všetko bolo pre neho nové… Má však skvelú povahu, aj napriek svojmu veku sa veľmi rýchlo prispôsobuje novému prostrediu, neuveritelne si užíva pozornosť človeka, k deťom (ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať) je úžasný, iných psíkov vôbec nerieši. Prvé dni mal tendenciu značkovať, častejšie cikal aj kvôli zápalu, preto tá plienka, ale po pár dňoch si hygienu osvojil a plienku už nepotreboval. Budúci týždeň ho čaká kontrola na veterine, starosti nám robí jeho kašel, ktorý býva jedným z príznakov pri problémoch so srdiečkom. Držte prosím Boďovi palce, budeme o jeho stave informovať, zatial je vhodným adeptom na virtuálnu adopciu www.majmesrdce.sk/virtualna-adopcia

15.02.2020 Boďo je ďalší staručký psík, ktorí skončil u nás, tento len 8,5kg psík to nemal v živote lahké… Boďo je Oravák, našiel sa ešte v novembri, pravdepodobne ho zrazilo auto, nečudo, lebo Boďo takmer nepočuje a slabšie vidí. Dlho čakal v koterci, dlho sme prosili o dočasku, no nikto nechcel starému psíkovi pomôcť. Až vďaka Miške, ktorá ho prichýlila do dočasky, sme ho mohli vyslobodiť z koterca.