Základné informácie o psíkovi:

Meno: Boogie
Pohlavie: sučka
Narodená: 08.11.2022
Váha: 2 kg

04.03.2023 Boogie našla nový domov.

28.01.2023 Malinká Boogie je pripravená robiť radosť a neplechu v novej rodine! Zdielajte a pomôžte im sa nájsť 🐾
Z malého nesmelého ustráchaného klbka, ktoré sa k nám dostalo ako nechcený darček pred 2 týždňami sa v priebehu pár dní stala zvedavá výskumníčka, ktorá nesmierne rada objavuje nové veci a chce byť v centre diania. Boogie, 9 týždňová slečna by sa najradšej stále len hrala a nedá pokoj ani jej psiemu spoločníkovi. Veľkú záľubu ma aj v botanike a vie sa zahrať s každým listom, ktorý nájde (nie len padnutým na zemi ale aj živým, ak má dosah) 🙈 Viac menej už pochopila, že sa kaká buď vonku alebo na podložku no mláčky ešte necháva viac menej kade tade, čo je vzhľadom na jej vek prirodzené. S dospelými aj s ďeťmi sa rada pohrá a pomojká, treba však dávať pozor na jej ostré mliečne ihličky, s ktorými vrámci hry neraz zakusne aj do ruky ako malá piraňa.
Aktuálne má 2,7kg a predpokladáme, že v dospelosti bude mať okolo 12kg. Je veľmi chápavá a presne vie, keď spraví niečo zlé. Hľadá aktívnu rodinu, ktorá bude mať čas a chuť na výchovu tohoto veľmi živého, veselého, rozkošného a hebučkého šteniatka, aby z nej vychovali spôsobnú psiu slečnu 🐕
Na nový domov čaká v dočaske v Bratislave, je čipovaná, odčervená a prvý krát očkovaná.

03.01.2023 Malinká fenka bola živým darčekom, ktorý nepotešil. Bez akéhokoľvek veterinárneho ošetrenia bola ponúknutá k darovaniu prvému, kto si po ňu príde. Obdarovaný vedel len toľko, že má asi 2 mesiace a bola zo zlých podmienok. Prvá cesta smerovala teda na veterinu. Slečna sa má našťastie k svetu, bola odčervená, začipovaná a o 2 týždne, ak bude v poriadku, začneme s hľadaním novej, zodpovednej rodinky.