Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek:

09.03.2010 Dnes doobeda žiaľ malý Boríček odišiel za dúhový most. Zastavilo sa mu srdiečko. Bol slabý a nezvládol taký nápor problémov. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na jeho liečbu. Peniažky ktoré ostanú, budú použité na pomoc iným psíkom. Ak by si niekto želal peniažky vrátiť, môže nás kontaktovať.

Boríček maličký veľmi nám budeš chýbať. Spi sladko anjelik. Tam kde si, ťa už nič nebolí. Nikdy na teba nezabudneme a navždy budeš v našom srdci 🙁

Boríčkove fotky zo včera:

ĎAKUJEME:
Barbora F. 60 €, Lenka P. 10 €, Andrea V. 50 €, Daniela P. 5 €, Katarína M. 6 €, Zora M. 20 €,
Ingrid H. 10 €, Ágota Ž. 17 €, Monika G. 20 €, Lenka S. 20 €, Terézia T. 10 €, Petra S. 20 €,
Claude T. 100 €, Nina F. 10 €, Anna H. 5 €, Barbora P. 20 €, Martina H. 10 €, Zuzana K. 10 €,
Zuzana V. 100 €, Auditpartner s.r.o. 120 €, Renáta Z. 5 €, Viktor Ď. 10 €

Spolu k 10.03.2010 638 € ĎAKUJEME.

08.03.2010 Dnes sme konečne dostali dobré správy. Boríček si už pýta papať, dokonca si pobehuje a hrá sa. Plúcka sa tiež pomaly čistia. Zajtra si ho beriem domov. Dúfam že už sa to nezhorší a zo dňa na deň bude silnieť. Ďakujem všetkým, ktorí prispeli a umožnili nám tak bojovať o jeho život. Ale hlavne ĎAKUJEME veterinárnemu tímu z kliniky VetLine v BA, ktorí sa o Boríčka tak dobre starali.

07.03.2010 Dnes sme boli na klinike, ale Boríček tam nebol. Zobral si ho k sebe jeden pán doktor, aby ho mal pod dohľadom. Boríček dnes papal tvaroh a sám sa vykakal.

06.03.2010 Dnes sme boli zase za Boríčkom. Jeho stav sa stále nezlepšil. Veterinárka povedala, že by sme to mali skúsiť a dať mu šancu. Jeho zotavenie môže byť dlhodobé a nie je zaručené, že to Boríček zvládne. Mal by byť hospitalizovaný a pozorovaný minimálne 2 týždne. Avšak hospitalizácia je finančne veľmi náročná. Prosím pomôžte nám pomôcť Boríčkovi.

05.03.2010 Boríčkov stav je stále veľmi vážny. Komplikuje ho zápal plúc, ak nezaberú antibiotiká……….. 🙁

04.02.2010 Boríčkovi sa opať pohoršilo a musel byť hospitalizovaný. Žiaľ jeho stav je veľmi vážny, nevie sa sám vyprázdňovať a stále nechce papať. Je veľmi slabý 🙁 Držte mu palce.
Veľmi pekne ĎAKUJEME každému kto prispel na Boríčka. Peniažky budú použité na vyplatenie jeho liečby. Výška sumy bude zverejnená na stránke v sekcii príjmy a výdavky.

02.03.2010 Malinký Boríček, najmenší z Maruškiných šteniatok. Hneď ako som ho zbadala, mala som obavy, či to zvládne pri 6 súrodencoch, vlastných aj nevlastných, ktoré jeho mama kojí. Je takmer o polovicu menší ako ostatní. A ako som predpokladala, tak aj bolo. Boríček sa včera /01.03.2010/ rozhodol prestať jesť. Vzali sme ho domov na umelé dokrmovanie, ale aj to išlo ťažko. Veterinár mu musel pichnúť výživu pod kožu, aby sa trošku pozbieral. V noci si pýtal papať, ale keď som prišla s flaškou, tak nechcel. Ráno zase veterinár a následná hospitalizácia. Boríčkov stav sa začal pomaly zlepšovať, ale nič nie je vyhraté.

Ak by chcel niekto prispieť na liečbu malého Boríčka, môže tak urobiť na číslo účtu OZ.
Do poznámky treba uviesť: BORICEK 012

Všetkým ktorí sa rozhodnú pomôcť, vopred ďakujem v mene OZ MAJME SRDCE.