Základné informácie o psíkovi:

Meno: Bundášik
Pohlavie: pes
Vek: 2 roky


11.08.2017 Bundášik našiel nový domov.
27.05.2017 Živé striebro Bundášik (2 roky, 10 kg) napriek hrôzam, ktoré mu človek spôsobil (okrem iného vypichnuté očko), neprestal dôverovať ľuďom, je to prekrásne sfarbený súmerne stavaný vydarený kríženček živej a agilnej povahy – všade musí byť, všetko musí vidieť a ku všetkému sa musí vyjadriť. Pre jeho temperament ho odporúčame k ľuďom, ktorí sa s ním budú venovať nejakému psiemu športu, ideálne ako parťáka k ďalšiemu psíkovi, len na celoročný pobyt vo vnútri. Aj keď má len jedno očko, pre neho to nie je žiaden hendikep.
Bundášik je zvyknutý na pobyt v byte, vie pekne zostať doma sám a počkať, kým sa nevrátite z práce, aj keď teraz mu robí spoločnosť ďalší psík (sučka). Hygienické návyky zvládol ľavou zadnou a už teraz sa teší na zoznámenie so svojou novou rodinou.
Bundášik býva dočasne v Bratislave, je čipovaný, ošetrený proti parazitom, kastrovaný, má zoperované očko a čaká ho očkovanie.

23.03.2017 Tohoto týraného malého chudáčika preberáme pod naše OZ, keďže nikto iný mu doteraz neponúkol pomoc. Bundášika čakajú vyšetrenia, uvidíme v akom stave sú zranenia, po ošetrení pôjde do dočasky k našej staroslivej Majke a veríme, že čoskoro mu budeme môcť začať hľadať aj nový, láskavý domov!
21.3. OZ Tulák Sereď: Tento chudáčik sa par mesiacov túlal ulicami. Bol plachý nedal sa chytiť. Dnes sa ho podarilo úspešne odchytiť mestskej polícii, zistili sme, že psíka už niekto predtým chytil, obesil ho za krk a vypichol mu očko!!!Je veľmi podvýživený čo nie je pod srsťou tak vidieť. Je veľmi bojazlivý, asi sa chudáčik už podriadil osudu.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos