Základné informácie o psíkovi:

Meno: Carlton
Pohlavie: pes
Vek: 4 roky
Váha: 16 kg

12.03.2021 Carlton našiel nový domov.
25.01.2021 AKTÍVNY A HRAVÝ CARLTON KONEČNE SPOZNÁVA ŽIVOT RODINNÉHO PSA, AJ KEĎ ZATIAĽ LEN V DOČASKE.

Carlton strávil cca 2roky v osade a ďalší rok a pol v koterci útulku. Momentálne je už týždeň v dočaske pri BA, kde sa učí skutočnému životu rodinného psa 🙂 Napriek tomu, že má 4 roky, je to extrémne aktívny pes a rovnako akčnú rodinu aj potrebuje. Celý deň sa má chuť naťahovať, zbožňuje loptičky a s radosťou bude vašim kondičným trénerom pri behu.

Tento hravý mojkoš nemá problém s inými psami, aj keď sem tam žiarli, no každým dňom sa to lepší. Je ešte vždy trochu ustráchaný, ale človeku dôveruje, len si zažil v osade nejeden kopanec. Na vodítku chodí pekne a je ľahko zvládnuteľný, na každú prechádzku sa veľmi teší. Hygienu má zvladnutú na 100%, doma sám zatial ešte nebol. Odporúčame ho ako parťáka k druhému, rovnako aktívnemu psíkovi, výlučne dnu s prístupom von.

Na svoju novú rodinu čaká kúsok od BA, je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný.
16.01.2021 Carlton k nám prišiel z útulku Michalovce, 1,5 roka čakal v koterci na novú rodinu a tak sme sa mu rozhodli pomôcť. Je to milý, kontaktný psík, hravý a priateľský ku fenkám. Keď sa trochu oťuká a zistíme o ňom viac, bude uvolnený na adopciu.
Je už kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Dočasne býva v neďaleko BA.