Základné informácie o psíkovi:

Meno: Čika
Pohlavie: mačička
Narodená: 2020

28.09.2023 Čika, nikdy nezabudnem na ten pohľad, keď si sa biedne vliekla po areáli plnom nádherných koní, plná kliešťov, hladná ako vlk, zanedbaná a slabá. Neverím, keď vidím fotky, ako si krásne pribrala, máš iskru v očkách, začala si sa hrať a používať škriabadlo. Ďakujem Vierke & Co., že sa o teba obetavo a nezištne postarali a vypiplali ťa a pani Irine s rodinou želám veľa spokojných rokov s Čikou

09.05.2023 Zdevastovaná mladá mačka, ktorá bývala nepovšimnutá a zanedbaná, zúfalo hladná a vychudnutá na kosť v areáli s desiatkami krásnych ošetrovaných a pestovaných koní, odkiaľ sme ju začiatkom mája 2023 pred očami miestnych „uniesli“ – nikto nás nezastvil, možno aj boli radi, že sa im tam to úbohé polomŕtve stvorenie už nebude tmoliť pod nohami.
Mačička je menšieho vzrastu, váži 2,5kg, už neporastie, ale trochu ešte priberie. Zatiaľ je viacnásobne odčervená, odblšená, čipovaná, preliečené baktérie v uškách a zápal v močovom trakte, testovaná na FIV a FelV s negatívnym výsledkom, dali sme urobiť rozbor krvi, sono, RTG. Bude z nej pekná a spokojná mačička, je na dobrej ceste, potrebuje len čas a dobrú starostlivosť.
Čika je spokojná, pekne naberá na hmotnosti, dokonca prejavila záujem o hru 😮, naďalej nie je extra nadšená z pohľadu na iné mice, psík jej neprekáža, ak nie je priveľmi hrrr. Ak ste vždy túžili po nenáročnej, miernej, tichej mačičke, Čika je tá pravá. Mačička býva kúsok od BA.