Základné informácie o psíkovi:

Meno: Dafné
Pohlavie: sučka
Narodená: 2022
Váha: 17,3 kg

14.11.2023 Dafné našla nový domov.

13.08.2023 DAFNÉ HĽADÁ AKTÍVNU RODINU
Dafné perfektná mladučká, cca ročná fenočka,
od prvej chvíle, čo sme ju vzali je to jedno úžasné, veselé, prítulné zlatíčko. Aj keď bolo pre ňu všetko nové, rýchlo sa prispôsobila. Hygienu zvládla behom 3 dní, rýchlo sa učí, povel sadni pochopila behom chvíľky, má zvládnutú privolávačku aj povel hop. Bola by určite vhodná aj pre niekoho, kto sa chce venovať agility, skoky ju bavia. Rovnako je to vodný živel. Rada spoznáva všetko nové.
Je zvyknutá na život v byte, keď ostane sama (s ďalším psíkom), stačí jej palička, šiška či plyšák, zaujímavé veci ako napr. ovládače však treba preventívne odložiť z jej dosahu 😃 S ostatnými psíkmi vychádza veľmi dobre, len je to trošku „buldozér“, s jej 17kilami ju preto odporúčame k podobne veľkému, alebo väčšiemu parťákovi. Páčil by sa jej život v rodinnom dome, ale len dnu pri ľuďoch s prístupom von. Potrebuje aktívnych majiteľov, ktorí budú pokračovať v začatej výchove.
Dafné na svoj nový domov čaká v dočaske v Bratislave, je už kastrovaná, kompletne veterinárne ošetrená.

01.05.2023 Dafné, ani nie ročná fenočka stredného vzrastu sa ku nám dostala z otrasných podmienok. Žila zatvorená v „koterci“ takmer bez denného svetla. Je to v podstate odrastené šťeňa, tešivá, veselá, hravá fenočka, ktorá konečne objavuje svet. Po veterinárnom ošetrení bude hľadať domov.