Základné informácie o psíkovi:

Meno: Daisy
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok
Váha: 13 kg

07.02.2021 Daisy našla nový domov.
23.01.2021 DOBRUČKÁ PRINCEZNÁ DAISY HĽADÁ DOMOV.
Daisy síce môže svojím výzorom pôsobiť drsne, ale je to NESKUTOČNÉ ZLATÍČKO. Mladunká fenočka žila ešte donedávna v neslávne známej osade Angy Mlyn, odkiaľ ju zachránili dievčatá z michalovského útulku a od nich cestovala ku nám. Po týždni v dočaske môžeme povedať, že je to dobručká princezná, poslúcha a pochopí hneď, čo od nej chcete. Hygienu má zvládnutú na 100%, pochopila to veľmi rýchlo. Daisy miluje prechádzky, jazdu autom a rada a veľa spinká. Ľudí má veľmi rada, všetkých ľúbi. Vonku chce byť kamoška s každým psíkom. Malé deti sme zatiaľ nemali možnosť skúsiť, ale je skôr kludnejšia, takže by bola vhodná do rodiny so staršími deťmi, niektoré zvuky ju ešte vystrašia.
Daisy má aj drobné chybičky, na ktorých odstránení treba popracovať, no nie je to nič, s čím by sa nedalo pracovať. Na dočaskárov sa upla veľmi rýchlo a nechce byť sama, v aktuálne situácii je ideálny čas učiť ju, že sa nemusí báť. Musíme tiež upozorniť, že zatial nevie, čo je jej hračka a čo nie je určené pre jej zúbky, takže jej už za obäť padli pero, telefón, nabíjačka a diaľkové ovladanie. Ale aspoň si človek dá pozor na veci 🙂 A s čím má najväčší problém je voda, z tej má panický strach, kúpať ju musia dvaja. Ale ani dážď sa jej nepáči, takže nemusíte dlho moknúť, spraví rýchlo čo treba a ponáhľa sa do sucha 🙂 Daisy na svoju novú rodinu čaká kúsok od BA, je kompletne veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná.

16.01.2021 Daisy síce pôsobí drsne svojíme výzorom bulla, ale je to neskutočné zlatíčko. Úžasná, dobručká povaha. Napriek tomu, že si v osade užila najmä kopance, na ľudí nezanevrela, vychádza aj s inými zvieratkami, nevadia jej ani mačky. Jediné, s čím má problém je voda, hrozne sa jej bojí. Daisy ku nám prišla z útulku Michalovce, podľa vyťahaných strukov, mala už aj šteniatka. Je kompletne vet. ošetrená, čipovaná, kastrovaná. Čoskoro bude uvolnená na adopciu, zatial na domov čaká v dočaske kúsok od BA.