Základné informácie o psíkovi:

Meno: Darsy
Pohlavie: pes
Vek: 5 rokov

15.04.2020 Darsy našiel nový domov.
24.02.2020 Máme pre vás ďalší klenot, skvelý PÁN PES, veľký milovník loptičiek, milý, poslušný, bezproblémový, nekonfliktný psík, zvyknutý aj na mačičky – to je cca 5 ročný Darsy. Tento dobručký psík putoval ‼️z bytu na reťaz na dvore‼️ aj takýto vedia byť niektorí „ľudia“. Našťastie sa majitel psíka vzdal a mohli sme mu pomôcť, keď sa dostal do tepla, neskutočne sa tešil a užíval si peliešok. Preliečili sme prechladnutie, dnes Darsy podstúpil kastráciu a bola mu odstránený výrastok na labke.
Darsy je kľudný psík, v byte nič neničí ani nie je hlučný, má 100% hygienické návyky, ovláda základné povely, skrátka skvelý hotový pes. Na svoju rodinu čaká v dočaske neďaleko BA.

24.01.2020 Predstavujeme vám náš najnovší prírastok – tento cca 5 ročný dobručký psík bol z bytu, kde žil niekoľko rokov, vyhodený na dvor a keďže dvor nebol zabezpečený, skončil na reťazi!
Vyzerá to, že je prechladnutý, cez víkend ho čakáho vyšetrenie na veterine. Je to veľký milovník loptičiek, milý, nekonfliktný psík, zvyknutý aj na mačičky, dostal nové meno Darsy a po základnom ošetrení a kastrácii mu budeme hľadať ten najlepší domov, aký si tento fešák zaslúži.