Základné informácie o psíkovi:

Meno: Delfi
Pohlavie: pes
Narodená: 04/2014
Váha: 11 kg

02.10.2022 Delfi je veselý psík malého vzrastu, má okolo 8,5kg a v apríli mal 8 rokov. Nie je už šteniatko, ale ani žiaden usadený pánko! Má rád loptičky, naháňačky s inými psíkmi a prechádzky. Páčilo by sa mu v dome, kde by mohol pri peknom počasí pobehovať na záhradke a mal neobmedzený prístup do domu. Spoločnosť hravej fenočky by tiež uvítal, so psíkmi si veľmi nerozumie, najmä pokiaľ sú väčší než on. K mačičke a iným malým zvieratám ho neodporúčame.

Má 100% hygienické návyky a vie doma vydržať sám, je zvyknutý na kietku. Aktuálne absolvuje výcvik a ovláda už niekoľko povelov, vrátane privolania 😎 Bol by skvelým spoločníkom pre aktívnych seniorov, prípadne k ľuďom, ktorí rovnako obľubujú potulky prírodou. Môže aj do rodiny so staršími detičkami, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať.

 
Je kompletne veterinárne ošetrený, kastrovaný, jediné obmedzenie je veterinárne diétne krmivo, kvôli močovým kameňom, ktoré mal v minulosti. Na nedávnej kontrole mal však všetky výsledky výborné. Na svoju novú rodinu čaká v dočaske kúsok od Bratislavy.

15.03.2022 Delfi je u nás už mesiac a za ten čas sa veľmi zmenil – po vybratí močových kameňov sa mu očividne uľavilo a je z neho veselý a hravý psík.

Delfi je malého vzrastu, má okolo 10,5kg a v apríli bude mať 8 rokov. Napriek vyššiemu veku to nie je žiaden usadený pánko☝️Má rád loptičky, naháňačky s inými psíkmi a prechádzky. Páčilo by sa mu v dome, kde by mohol pri peknom počasí pobehovať na záhradke a mal neobmedzený prístup do domu. Spoločnosť hravej fenočky by tiež uvítal, rozumie si aj so psíkmi, pokiaľ nie su väčší než on 🐕

Delfi má 100% hygienické návyky a vie vydržať doma sám. Bol by skvelým spoločníkom pre aktívnych seniorov, prípadne k ľuďom, ktorí rovnako obľubujú potulky prírodou 🏞️ Môže aj do rodiny so staršími detičkami, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať 🐾

Je kompletne veterinárne ošetrený, kastrovaný, jediné obmedzenie je renal a urinary veterinárne krmivo. Na svoju novú rodinu čaká v dočaske kúsok od BA 💓

16.02.2022 Delfinko sa pekne zotavuje z operácie, chutí mu papať (čo je na ňom aj vidieť a bude musieť nejaké to kilečko zhodiť :-)), poctivo užíva lieky a čakáme na výsledky rozboru močových kameňov. Od dočaskárky zatiaľ na neho prichádza len samá chvála a prvú noc strávil rovno v posteli 🙂

14.02.2022 NEWS Delfinko úspešne zvládol operáciu a dnes bude prepustený do domácej opatery. Ďakujeme všetkým, ktorí ponúkli pomoc s dočaskou, len vďaka vám môžme pomáhať ďalej.
Zároveň prosíme 🙏🏼 o pomoc s úhradou nákladov za hospitalizáciu a operáciu.
Pre príspevky zo Slovenska ➡️ SK47 1100 0000 0029 2082 6701
Pre príspevky z Čiech ➡️ 2500676911/2010
💞 Do poznámky uveďte DELFI

13.02.2022 Delfinkov stav bol natoľko vážny, že je od piatku hospitalizovaný na veterine. Včera sa mu podarilo zraziť teplotu a konečne aj papal. Problém mu robia močové kamene, kvôli ktorým ho museli cievkovať. Pozitívom je, že na srdiečku má síce slabý šelest, ale ten mu nebráni absolvovať operáciu. Našťastie sa nepotvrdila ani voda na pľúcach a ani viac nevracal. Ak sa jeho stav nezmení, zajtra podstúpi operáciu močového mechúra a kastráciu.

11.02.2022 Dnes sme sa dozvedeli o tomto úbohom, nenáročnom psíkovi, ktorého majitel sa už o neho nevie ďalej postarať. Delfinko bude mať 8 rokov, je zvyknutý na život v byte, iných psíkov si nevšíma a podľa vyšetrení má množstvo zdravotných problémov – choré srdiečko, vodu na pľúcach, močové kamene, zväčšenú prostatu 💔 Dnes ho čaká vyšetrenie u špecialistu.