Základné informácie o psíkovi:

Meno: Diego
Pohlavie: pes
Vek: 1,5 roka
Váha: 8kg
Výška: 30cm

04.05.2020 Diego našiel nový domov.
19.04.2020 DIEGO je mladý (1,5 ročný) maličký (8kg) originálny krížnček s miernou nadváhou a kludnou a priateľskou povahou – to je náš Diego 🙂 Medzi jeho obľúbené činnosti patrí túlenie a škrabkanie, ktorého nemá nikdy dosť, vyhrievanie na slniečku, jedenie a hra s hračkami či psou parťáčkou.
Diego bol zachránený v septembri z osady Angy mlyn v Michalovciach, zdravotne bol v poriadku, no psychicky ho pobyt poznačil. Pravdepodobne bol dlhodobo zatvorený, preto ak zostane sám v uzavretom priestore, panikári. Preto mu hľadáme domov len v dome, samozrejme dnu s prístupom von. Vyrovnaný psí parťák alebo parťáčka sú plusom. Diego vie, ako sa vo vnútri správať, problém je, len keď má ostať sám, na dvore však tento problém nemá. Tento mily psík má rád ľudí, je nekonfliktný a skôr pokojnejší, komótnejší, takže by bol skvelým spoločníkom aj pre aktívnejších seniorov.
Diego je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Na svoju rodinu čaká v dočaske v Ivanke pri Dunaji.
08.02.2020 Diego bol zachránený v septembri 2019 z osady Angy mlyn v Michalovciach, zdravotne bol v poriadku, no psychicky ho pobyt poznačil, túžil po kontakte, no zároveň sa bál, najmä na oblasť krku reagoval bojazlivo, musel si zažiť veľa zlého. Napriek tomu dnes Diego znova verí ľuďom a je to veľký maznák a tuľkoš, má rád hladkanie, škrabkanie a teplý peliešok. Tento mladý psík má rád ľudí, je nekonfliktný a skôr pokojnejší, komótnejší. Diego je vhodný skôr k dospelým ľuďom alebo do rodiny s odrastenými deťmi. Na pobyt v byte sa ešte musí naučiť, ale veríme, že je to otázka pár dní, než všetko pochopí. Je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný, na svoju rodinu čaká v dočaske v BA II.