Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 2,5 roka


25.02.2016 Dingo našiel nový domov.
22.01.2016 Fešák Dingo je už takmer úplne zdravý. Dlhodobý pobyt v útulku si vypýtal svoju daň, liečba trvala naozaj dlho, ale opäť je pri sile a ako sa na bystrého a aktívneho psíka patrí, potrebuje zamestnať a vyťažiť, čo v momentálnej dočaske nie je možné.
Dingo je milý, aktívny a hravý psík, v podstate je to šteňa vo veľkom tele. Je verný, oddaný, pripravený učiť sa novým veciam. Základné povely ovláda, ale treba s ním aj naďalej pracovať. Pri skúsenom chovateľovi môže aj ako druhý pes, pri menej skúsenom skôr k fenke. S týmto 2,5-ročným krásavcom sa nudiť určite nebudete. Nie je vhodný k mačičkám.
Nachádza sa pri BA.
PROSÍM, DAJTE MU ŠANCU, V ÚTULKU SA OPAŤ OPUSTÍ A STAV SA MU VRÁTI!!!

08.01.2016 NOVÉ INFO OD DOČASNÝCH OPATROVNÍKOV:

Je to malé šteňa vo veľkom tele 🙂 Stále by sa len hral, je veselý a šantivý. Dosť na nás skáče, v tomto smere by potreboval výcvik. Na prechádzkach ťahá, ale s haltinou by sa to hravo zvládlo. Vo dvore je úplne iný, než na vonkajšom priestore. Na okolité psy príliš nereaguje, skôr ich pozoruje, nešteká. Dokonca susedom je to divné, že taký veľký pes a ešte ho nepočuli havkať 🙂
Momentálne je pánom dvora a nad všetkým má dohľad. Asistuje pri všetkom – pri rúbaní dreva i v manželovej dielničke. Viacmenej ovláda základné povely, treba s ním však pracovať. Je múdry a chápavý.

07.06.2015 DINGO ROBÍ POKROKY, LEN ABY SA KONEČNE ZAPÁČIL!!!

DINGO je krásny psík, ktorému sa nedarí nájsť si nový domov hlavne preto, že sa nezniesol s inými psíkmi ani fenkami. Naše dievčatá na útulku však robia divy a po dlhšej socializácii a trpezlivosti si Dingo predsa len našiel cestu ku psíkom. Najskôr ho očarila Aiba a takto sa včera pusinkoval s Houkym 🙂

Veríme, že pri skúsenejšom chovateľovi a submisívnejšej fenke, či psíkovi by problém nebol. Dingo čaká už naozaj dlho, dočká sa konečne?
Dingo je ukážkový predstaviteľ plemena nemecký ovčiak, akého vám okoloidúci budú isto závidieť!
Dingo je cca 3 ročný psík, ktorý má rád ľudí a ich spoločnosť. Odporúčame ho ako psíka jedináčika, prípadne môže k submisívnejšiemu psíkovi alebo fenke, k ľuďom, ktorí vedia psíkov vychovávať. Je to krásny, statný psík, ktorý bude skvelým rodinným miláčikom, ale zároveň dokonalým strážcom. Nie je ale vhodný na stráženie nejakého objektu /firmy/, len k RD, kde bude mať dostatok pozornosti od svojich majiteľov. Nudiť sa s ním určite nebudete, Dingo rád behá, hrá sa s loptičkami a ešte radšej chodí na vychádzky. Dingo je veter. ošetrený, bude kastrovaný. Nachádza sa kúsok od BA.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6157700502166232065?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]