Základné informácie o psíkovi:

Meno: Due
Pohlavie: kocúr
Narodená: 08/2020

01.01.2023 Rok 2023 priniesol nešťastnému kocúrikovi Duemu nový domov…z dočasky, do ktorej išiel veľmi núdzovo a do ktorej sme dočaskárov doslova donútili, sa po dlhých mesiacoch napokon stal trvalý domov, za čo zo srdca ďakujeme <3

27.01.2022 DUE – 1,5-ročný krásny kocúrik opäť hľadá nový domov do rodiny, ktorá má pochopenie pre mačičky a pokytne pokojné prostredie bez stresu, ktorý DUE zo srdca neznáša.

Kocúrik je prekrásny, má obrovské očká aj milujúce srdiečko, váži takmer 6 kg a keď je v strese alebo keď sa cíti pod tlakom, prejavuje agresivitu zo strachu. Novým domov preto hľadáme radšej bez detí, ku skúseným mačkárom, ktorí počkajú, kým sa kocúrik upokojí a bude z neho pohoďák ako sa patrí.
Ideálny by bol domček v bezpečnej lokalite s permanentým prístupom von (mačacie dvierka), aby kocúrik mohol uniknúť, keď sa nebude cítiť komfortne. Nie je to však žiadna hysterka, len citlivá duša vo veľkom telíčku.

Kocúrik má ako väčšina mladých mačičiek skoro ráno nastavený vnútorný budíček a pýta si doplnenie energie po nočnom spánku 😃
DUE je kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný, očkovaný, testovaný a kastrovaný, zatiaľ býva v Bratislave.