Základné informácie o psíkovi:

Meno: Edko
Pohlavie: pes
Vek: 3 roky
Váha: 17 kg


24.06.2020 Edko našiel nový domov.

06.06.2020 Z Edka sa v dočaske vyklul PÁN PES – je neskutočne vďačný, verný a poslušný. Vonku sa už venčí bez vodítka, privolanie má 100% a nenechá sa rozptýliť ani inými psami. Vďaka pravidelnému pohybu už schudol na 17kg a nie je už ani pahltný čo sa jedla týka. Ten, kto dá tomuto psíkovi domov, získa vášnivého aportéra, no najmä toho najvernejšieho priateľa!

 

26.05.2020 EDKO (3roky, 19kg) – Edko ku nám pricestoval z útulku Michalovce, pôvodne žil ako psík bezdomovca, často bol bez jedla či prístrešku. Život na ulici ho však nepoznačil, je to skvelý spoločník, priateľský, milý a veselý pes. Na život v byte si okamžite zvykol a naplno si užíva spoločnosť a priazeň človeka. Má 100% hygienické návyky, v byte nič neničí, ani nie je hlučný, reaguje na základné povely. Edko je veľký maznoš, ktorý sa dožaduje hladkania. Okrem neho je jeho veľkou zálubou jedlo, čo vidieť aj na jeho postave, potrebuje pár kíl zhodiť, veríme, že úpravou stravy a dostatkom pohybu, sa nám to podarí. Nemá problém s inými psami, aj keď po hlave si skákať nenechá.
Hľadáme mu domov u aktívnej rodiny, páčilo by sa mu aj v domčeku s prístupom na dvor. Je už kompletne veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný. Na nový domov čaká v dočaske v BA IV.