Základné informácie o psíkovi:

Meno: Elina
Pohlavie: sučka
Vek: 7 rokov


22.06.2016 Elina našla nový domov.
30.05.2016 Elinka sa dnes podrobila operácii viacerých hernií a kastrácii, držte jej palce, nech sa rýchlo zotaví a môže ísť do nového domova.
Elinka je približne 7-ročná malinkatá psia dáma (4 kg), s výbornou maznavou a oddanou povahou, so psíkmi znášanlivá, čistotná, miluje čistotu a pohodlie, maškrtky a maznanie.
Nachádza sa v Bratislave a svojim novým majiteľom môže ešte dlhé roky spríjemniť každý deň.

10.05.2016 Po nasadení liečby na srdiečko sa Elinka stabilizovala. Čoskoro ju čaká operácia útvarov na brušku. Držte jej prosím palce. Hneď po zotavení bude táto staršia, cca 10r. dáma hľadať ten najlepší domov. Veríme, že jej milá povaha niekoho očarí 🙂

14.04.2016 Babuľka ELINA absolvovala dnes vyšetrenie srdiečka, z výsledku sa však netešíme – má degeneratívne ochorenie chlopní. Momentálne sa preto nemôže podrobiť operácii útvarov na brušku, nemusela by prežiť narkózu :-((
Bola jej nasadená nákladná liečba, veríme, že pomôže.
Ak by ste chceli prispieť na Elinkinu liečbu, môžete dobrovoľný finančný dar poukázať na č.ú. našej organizácie. Do predmetu je nutné uviesť „ELINA“
Eli je tiež vhodnou adeptkou na virtuálnu adopciu.

12.04.2016 ELINKA z UKRAJINY – najnovšie info: Elinka bola po dlhom prevoze z pôvodnej domoviny najprv trošku zmätená, ale veľmi rýchlo sa spamätala a začlenila sa do života svojej dočasnej rodiny. Je maličká, váži 5 kg a jej doterajší spôsob života si vybral svoju daň – maličká má nezvratne poškodený zrak, zúbky v zlom stave, srsť a kožu taktiež v nedobrom stave, samostatnou témou sú útvary na brušku a šelest na srdiečku.
Dušičku však poškodenú nemá, je láskavá, maznavá, vo svorke sa dokáže presadiť bez problémov, veľmi statočne sa snaží byť čistotná, keď už nevydrží, ide na plienočku, bude z nej fantastická spoločníčka. Na adopciu bude uvoľnená až po stanovení diagnóz, ošetrení útvarov a začatí liečby srdiečka.
Eli je vhodnou adeptkou na virtuálnu adopciu.

11.04.2016 Včera k nám až z ďalekej Ukrajiny konečne dorazila Elina, malinká fenka, s ktorou sa život nemaznal.
Táto drobná, len 3kg fenulka si za svoj život veľa vytrpela. Bola zachránená z množiarne, ktorá vyhorela, je zázrak, že to prežila. Toto bolo jej vykúpením z pekla, v ktorom žila celý život-klietka, pravidelné vrhy, jednoducho stroj na šteniatka.
Dnes už je ale všetko inak, malinká je v dočasnej opatere. Dnes podstúpi vyšetrenia, aby sme vedeli, ako sa jej dá pomôcť, držte palce.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/6283121877798037233?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]