Základné informácie o psíkovi:

Meno: Enzo
Pohlavie: pes
Narodená: 2021
Váha: 20 kg

11.6.2022 Novú rodinu pre Enzíka sme vyberali dlho, nebolo to jednoduché, pretože vedenie a výchova takéhoto bystrého a silného psa vyžaduje skúsenosti a dostatčné fyzické a psychické predpoklady. Vybrali sme však dobre a už teraz sa tešíme na skvelú budúcnosť bývalého psíka v núdzi.
12.03.2022ENZO (7 mesiacov) HĽADÁ TEN NAJLEPŠÍ A PODNETNÝ DOMOV
Enzo je krásne, šikovné a bystré šteniatko, ako správny predstaviteľ tohto pracovného plemena je inteligentný a snaží sa o spoluprácu s človekom a pochvalu / odmenu, je veľmi tvárny. Miluje deti, iné psíky, vychádza s mačičkami, aj keď si občas nemôže pomôcť a musí ich trochu popreháňať.
Psik je po zrážke s autom (koncom februára 2022), má zoperované zlomeniny prednej aj zadnej labky na pravej strane. Krásne sa zotavuje, každý deň zvládne prejsť viac a čoraz menej kríva, ALE je možné, že už nikdy nebude „ako nový“ a bude musieť byť obmedzovaný v pohybe.
PRETO hľadáme pre Enza láskavú a dôslednú rodinu, ktorá využije obrovský potenciál tohto jedinečného šteňaťa, poskytne mu alternatívne vyťaženie (učenie trikov, pachové práce) k intenzívnemu fyzickému pohybu. Tento pes má vlohy na všetko.
Zatiaľ je ošetrený proti parazitom a čipovaný, čoskoro pôjde na prvé očkovanie. Dočasne býva v Bratislave.