Základné informácie o psíkovi:

Meno: Halli
Pohlavie: sučka
Vek: 14 rokov

06.04.2018 Halli musela byť dnes pre svoj vážny zdravotný stav uspatá. Plúca mala plné metastáz a k tomu mala množstvo zdravotných problémov, ktoré vyplývali z vyššieho veku a tiež veľa zranení, ktoré boli následkom zrážky s autom. Halli je nám ľúto, že už sme ti nevedeli pomôcť, spi sladko maličká 🙁

05.04.2018 Malinkej je trošku lepšie, niečo málo spapala a aj pila, stále však musíme čakať na to, či zabojuje. 

04.04.2018 Práve som volala s pánom doktorom, je to fenočka, zranenia sú vážne, je tam silný otras mozgu, krvácanie do hlavy a vonkajšie zranenia. Okrem toho je ale fenulka extrémne zanedbaná. Má pyometru (zápal maternice), nádory a niečo na pľúcach. Či ide o krv alebo metastázy sa zistí až v priebehu pár dní. Momentálne je nutné ju stabilizovať a utíšiť bolesť, ak prežije, čo dúfame, že áno, budú sa riešiť tie ostatné zdravotné problémy. Držte prosím palce.

04.04.2018 Do KS Malacky bol privezený tento psík (fenka). Na základe veľmi vážneho stavu sme s ním nechceli manipulovať, preto zatiaľ pohlavie nevieme. Psík je pravdepodobne po zrážke s autom. Dostal silný náraz do hlavy, má otvorené rany na tele, krvácalo mu z uší aj z papulky. Je možné, že má aj vnútorne krvácanie. Psík je už odovzdaný na veterine. Čakáme na info. Držte prosím palce, aby to prežil.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos