Základné informácie o psíkovi:

Pohlavie: pes
Vek: 5rokov

16.03.2014 Po všetkých útrapách a naozaj ťažkom osude sa Happynko dnes dočkal láskavých, zodpovedných a veľmi milých majiteľov. Ak by sa niekto čudoval, ako som si taká istá, odpoveď je jednoduchá. Hanka má z nášho OZ aj fenočku Xaru, o ktorú sa spolu s manželom príkladne starajú. Sme šťastní, že Happy u nich našiel domov. Ďakujeme. A opäť jedno veľké ďakujem aj našej skvelej Majke, ktorá Happynka vypiplala a dostala ho z najhoršieho.

13.03.2014 Happy je psík, ktorý bol nájdený na ulici po tom, čo ho zrazilo auto. Ide o malého, len 7kg psíka s veľmi dobrou povahou. Psíkov sa zo začiatku bál, ale na svoju spolubývajúcu si rýchlo zvykol, takže môže aj ako druhý psík. Je to maznoško, svojich ľudí zbožňuje, nosenie na rukách je jeho obľúbená činnosť :-). Je nenáročný, nie moc akčný, takže by bol skôr vhodný k ľuďom, ktorí nie sú moc aktívni. Môže aj k odrasteným deťom, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi chovať.Je zvyknutý na pobyt v byte, má 100% hyg. návyky. Happynko je skvelý spoločník, po tom, čo prežil, si zaslúži len to najlepšie. Snáď sa dočká. Happynko má len jedno očko, o druhé prišiel následkom zranenia, má tiež za sebou operáciu zadných labiek. Momentálne čaká na svojho človeka, ktorý ho bude milovať aj s hendikepom. Happy je veter. ošetrený, čipovany, bude kastrovaný.

18.02.2014 Malinký Happynko má už za sebou operáciu oboch zadných labiek. Zatiaľ vyzerá byť v poriadku, ale je ešte ubolený. Po zotavení ho čaká ešte operácia očka, ktoré treba vybrať, nakoľko je poškodené a je na neho slepý. Pekne funguje aj s jedným.
Happynko teraz čaká na dobrého človeka, ktorý mu dá ten najlepší domov. Ide o malého, len 7kg psíka s veľmi dobrou povahou. Psíkov sa zo začiatku bál, ale na svoju spolubývajúcu si rýchlo zvykol, takže môže aj ako druhý psík. Je to maznoško, svojich ľudí zbožňuje, nosenie na rukách je jeho obľúbená činnosť Je nenáročný, nie moc akčný, takže by bol skôr vhodný k ľuďom, ktorí nie sú moc aktívni. Je zvyknutý na pobyt v byte, má 100% hyg. návyky. Happynko je skvelý spoločník, po tom, čo prežil si zaslúži len to najlepšie. Snáď sa dočká. Je možné si ho vopred rezervovať. Na adopciu pôjde až po zákroku.

Ďakujeme tým ktorí prispeli na Happyho liečbu. Do 17.02.14 sa vyzbieralo celkom 465eur.
ĎAKUJEME:
Katrína G. – 7eur, Dušana P. – 5eur, Zuzana C. – 7eur, Peter M. – 15eur, Silvia H. – 7eur, Lucia B. – 30eur, Dominika B. – 4eur, Veronika J. – 15eur, Miroslava K. – 10eur, Maxxim – 10eur, Alexandra A. – 20eur, Silvia K. 5eur, Monika B. – 3eur, Danka P. – 20eur, Natália R. – 10eur, Silvia R. – 10eur, Daduš – 10 eur, Silvia P. – 15eur, Katarína J. – 50eur, Paulína S. – 7eur, Andrea T. – 15eur, Mona H. – 20eur, Oľga S. – 15eur, Jozef D. – 30eur, Dagmar M. – 30eur, Lucia V. – 5eur, Jana T.- 10eur, Stanislav K.- 50eur, Eva K.- 30eur

01.02.2014 Happy, toto meno sme dali utrápenému psíčkovi, ktorý má za sebou veľmi ťažký osud. Len pred pár dňami sme pre neho hladali dočasku, nakoľko bol nájdený v katastrofálnom stave. Veríme, že toto meno tomuto úbožiatku prinesie šťastie.
Happy bol nájdený v Malackách, vďaka dobrým ľuďom-Lucke, Zuzke a Majke je dnes malinký v teple a v bezpečí. Jeho utrpenie na ulici muselo byť obrovské. Po dnešných vyšetreniach sa totiž zistilo, že má vyskočené obe jablčka na zadných labkách, mal silné bolesti, okrem toho je vychudnutý, slepý na jedno očko, vyzerá to, že to má po nejakom údere. Budúci týždeň ho čaká operácia oboch labiek, neskor po zotavení sa bude musieť vyoperovať aj očko. Okrem toho mal zápal v papuľke, rotrieštený zub. Buď ho niekto zbil, ale je možné, že ho zrazilo auto. V tomto katastrofálnom stave sa malý, len 7kg Happy dlho túlal ulicami v týchto mrazoch. Preto prosil o záchranu, preto sa túlil k nálezkyni a snažil sa zohriať. Dúfame, že to najhoršie už má za sebou.
V poslednej dobe sme mali veľmi veľa závažných prípadov, chorých a doráňaných psíkov, čo je finančne naozaj veľmi náročne. Ak by sa niekto rozhodol prispieť na Happyho, budeme veľmi vďační za každé euro. Ak sa niekto rozhodne pomôcť, príspevok môže zaslať na číslo účtu: 2920826701/1100 do predmetu je nutné uviesť Happy. Vopred veľmi pekne ďakujeme za každú pomoc.

Fotky

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/108818682678131875719/albumid/5976660610321492481?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“]