Základné informácie o psíkovi:

Meno: Imo
Pohlavie: pes
Vek: 10 mesiacov

14.06.2019 Dlhé čakanie sa oplatilo a svoju rodinu má od piatku už aj Imko ♥️ Išiel k milému mladému páru, ktorý ho rovno zobral so sebou na dovolenku a takto si Imko víkendoval 😍 Ďakujeme za adopciu, našej neúnavnej Heni za dočasku a všetkým virtuálnym adoptérom za pomoc, vďaka ktorej má ďalší, pôvodne týraný psík, šťastný život v novej rodine.
29.04.2019 Dokonalý Imko hľadá rovnako dokonalý domov. Ak túžite po veselom hravom psíkovi, s ktorého výchovou nebudete mať veľa práce, Imko je tá správna volba. Je to mladý krásny psík, držitel titulu Boriešok 2019 🙂 Aktuálne má okolo 10 mesiacov a 12kg, na fotkách pôsobí väčší, než v skutočnosti je – to je zimnou srsťou, ktorú už úspešne zhodil. Imko je veselé šidielko, bezprostredný, hravý, mojkací nekonflitný psík. Má veľmi rád hračky, hlavne tie pískacie a paličky, občas sa mu stane, že si za hračku vyberie aj niečo, z čoho majiteľ radosť mať nebude, ale aspoň sa naučí upratovať veci, na ktorých mu záleží 🙂 Inak je Imko zlatíčko, hygienu má 100% zvládnutú, v byte je tichý, spoločnosť druhého, hravého psíka by bola len plusom. V meste socializovaný, nemá problém s novým prostredím.
Imko sa k nám dostal z východu, našiel sa začiatkom februára v katastrofálnom stave vo Vranove nad Topľou, nevedelo sa či vôbec prežije. Bol na pokraji síl, nevládal ani stáť, na tele množstvo starých jaziev, pri vyšetreniach sa zistila neliečená fraktúra 12. hrudneho stavca. Imko je však bojovník a dnes by už nikto nepovedal, že niečim takým prešiel, je to krásny, aktívny psík, ktorý na svoju rodinu čakú v dočaske v Bratislave. Vhodný je len na pobyt dnu s prístupom von, nie ako búdový psík. Môže k detičkám, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať, nevadia mu ani mačičky. Je čipovaný, ošetrený proti parazitom, očkovaný.
15.03.2019
Imko je ešte len odrastené šteniatko, má okolo 9 mesiacov a 12kg, našiel sa začiatkom februára v katastrofálnom stave vo Vranove nad Topľou, nevedelo sa či vôbec prežije. Bol na pokraji síl, nevládal ani stáť, na tele množstvo starých jaziev, pri vyšetreniach sa zistila neliečená fraktúra 12. hrudneho stavca… Musel neskutocne trpiet, ale dnes je uz dobre.  Z Imka je úplne iný psík, je to také veselé šidielko, bezprostredný, hravý, nekonflitný psík. Má veľmi rád hračky, hlavne tie pískacie a paličky, občas sa mu stane, že si za hračku vyberie aj niečo, z čoho majiteľ radosť mať nebude, ale aspoň sa naučí upratovať veci, na ktorých mu záleží 🙂 Inak je Imko zlatíčko, hygienu má 100% zvládnutú, v byte je tichý, spoločnosť druhého, hravého psíka by bola len plusom. V meste socializovaný, nemá problém s novým prostredím. V lese sa môže venčiť bez vodítka, nelákajú ho pachy a lesná zver. 
Pri prvom pohlade si to človek nevšimne, ale kvoli neliečenej zlomenine má Imko nahrbený postoj, ktorý mu už ostane, nemal by chodiť vela do schodov, skúšali sme hydroterapiu, ktorá by mu mala pomôcť, ale z vody mal paniku, nová rodina s ním môže v lete skúsiť plávať na jazerách. 
Imko na svoju rodinu čakú v dočaske v Bratislave, je čipovaný, ošetrený proti parazitom, čaká ho 1. očkovanie.

27.02.2019 Imuško absolvoval vyšetrenia a diagnóza je bohužial nezvratná ⚠ Kyfóza chrbtice s podsadeným postojom PKK, spôsobená neliečenou fraktúrou 12. hrudneho stavca ⚠ To znamená, že Imovi zhrbený postoj už zostane, keďže ide o staršiu zlomeninu, ktorá je už zrastená 😪 Imovi to však ani veľmi nevadí, pomaly sa učí, že o jedlo nemusí zápasiť a bude ho mať vždy dostatok, že ciká a kaká sa len vonku, zakázané má akurát vyskakovanie na sedačku či postel, takže si musí vystačiť s pelechom. Zajtra začína s hydroterapiou 🏊‍♂️, ktorá by mu mala pomôcť spevniť svalový korzet, chodiť plávať by mal 4-5 týždňov. Uvidíme ako sa mu bude páčiť vo vode. Držte mu palce a ak sa niekto rozhodne prispieť na jeho liečbu, stačí poukázať na účet uvedený nižšie ľubovolnú čiastku a do poznámky uviesť „IMO“ ♥

22.02.2019 Imo je ešte len odrastené šteniatko, má okolo 8 mesiacov a 12kg, našiel sa v katastrofálnom stave vo Vranove nad Topľou, nevedelo sa či vôbec prežije‼️Bol na pokraji síl, nevládal ani stáť, dnes je už na tom lepšie, ale veľkým problémom sú jeho ❌vykrivené nôžky a chrbtica❌ Nevieme, či je to spôsobené podvýživou, alebo ide o zranenie, čo však vieme s určitosťou je, že Imo potrebuje odbornú starostlivosť, ktorú mu vieme zabepezpečiť na klinike v BA. Nebude to lacné, ale spravíme všetko preto, aby mohol znova normálne chodiť. POMÔŽETE NÁM?
📌 Číslo účtu v SR:
Tatra Banka SK47 1100 0000 0029 2082 6701

📌Číslo účtu pre ČR:
Fio Banka 2500676911/2010