Základné informácie o psíkovi:

Meno: Jaja
Pohlavie: sučka
Vek: 1 rok
Váha: 4 kg

19.11.2021 Jaja našla nový domov.
06.07.2021 Tryskomyš Jaja hľadá domov. Jaja je malé lepidielko – akčná slečna, ktorá miluje ľudskú spoločnosť, ale zároveň má v sebe veľa energie, ktorú najlepšie vybije pri bláznení s druhým psíkom. Má okolo 1 roka, približne 4 kilá a medzi jej predkami bol pravdepodobne york alebo iný teriér.
Zvykla si už na život v byte, nie je hlučná a pri častejšom venčení robí potrebu pekne vonku. Vie zostať doma sama, no domov jej hľadáme pri druhom, rovnako akčnom parťákovi. Jaja je zvedavá a vynaliezavá, takže treba zabezpečiť veci, ktoré by nemali skončiť v jej papuľke. Nemá problém vyskočiť na stoličku, z nej na stôl… Stačí chvíľka nepozornosti a už je z vášho dohľadu.
Miluje behanie, hru s inými psíkmi, perfektne by sa hodila aj na agility a určite by z nej bol skvelý parťák na turistiku. Má rada ľudí, môže aj k deťom, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať. Je veľmi prítulná a na človeka sa rýchlo naviaže. Hľadá aktívnu rodinu so zmyslom pre humor, ktorá jej odpustí nejakú tú nezbedu 😎
Aktualne býva v dočaske v BA II. Je kompletne veterinárne ošetrená, čipovaná, kastrovaná, už len ten pravý trvalý domov jej chýba.