Základné informácie o psíkovi:

Meno: Joyko
Pohlavie: pes
Vek: 4 týždne

27.04.2021 Joyko našiel domov
10.04.2021 Rozkošný 7 týždňový drobec bol od maminy odtrhnutý priskoro, mal len 4 týždne, keď sa dostal ku nám. Po dôslednom odčervení ho v pondelok čaká 1. očkovanie a po ňom už bude pripravený ísť do vlasntej rodiny.
Joyko je kríženec, aktuálne má 1,7kg a v dospelosti predpokladáme že ostane malého vzrastu s váhou okolo 6kg. Má v sebe pravdepodobne aj ratlíka alebo teriera – je odvážny a ukecaný 🙂 Potrebuje rodinu, ktorá už má skúsenosti s výchovou šteniatka a bude mať čas a chuť venovať sa výchove malého nezbedníka. Ak počítate s mláčkami, kôpkami a rozkúsanými vecami, ktoré ku šteniatku patria a máte dostatok trpezlivosti a odhodlania z neho vychovať spôsobného psíka, ozvite sa nám. Joyko nie je vhodný k malým deťom a do domácnosti s inými zvieratami.
15.03.2021 Dnes sme prijali tohoto drobčeka, klasické bazošové šteniatko, odtrhnuté od maminy priskoro a už nechcené. Šteniatka majú pri matke zostať do 8-9 týždňov, no množiteľom ide len o biznis a neštíti sa im predať aj takéhoto drobca. Údajne to je ratlík, samozrejme je to kríženec, bez čipu a očkovacieho preukazu. Noví majitelia ho kŕmili klasickým mliekom a cukrovou vodou, čo je pre psíka absolútne nevhodné. Dnes sa ho vzdali a psíka sme prebrali a pomenovali Joyko, našťastie vyšetrenia nepreukázali žiadne závažné problémy a mohol byť prepustený do dočasky, za ktorú ďakujeme Monike s rodinou.
‼️Joyko mal šťastie, dostal sa do bezpečia, ale čo jeho súrodenci a rodičia‼️ Ak chcete psíka konkrétnej rasy, vyberte si ho z overenej chovateľskej stanice ‼️ Ak vám na PP nezáleží, ADOPTUJTE ❤