Základné informácie o psíkovi:

Meno: Karol
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok

12.02.2019 Karolko našiel nový domov.
06.02.2019 Karolko je psík, ktorý sa druhý krát narodil! Tohoto maličkého kríženčeka zrazilo auto a on zostal nehybne ležať v daždi a tme na ceste. Nebyť pani, ktorá to videla a Karolka vzala na veterinu, dnes by tu už pravdepodobne nebol… Mladučký, cca ročný psík, mal veľké šťastie, neutrpel totiž žiadne vážnejšie zranenia a vzhľadom na zadredovanú, špinavú a zablšenú srsť sa pre neho konečne začína nový, lepší život. Teraz pre neho hľadáme rodinu, ktorá mu dá láskavý domov, aby už nikdy nemusel strádať.
Karči je milý bezproblémový chlpáč, zo začiatku trochu opatrný, no po chvílke je z neho parťák, ktorý vám vyvalí bruško na škrabkanie. V byte sa zatiaľ správa príkladne, dobre vychádza s inými psíkmi, bezproblémov zvláda cestu autom, proste skvelý psík do voza aj do koča.
Karolko je odblšený, odčervený, čipovaný a kastrovaný, na svoju novú rodinu čaká v dočaske v Bratislave.02.02.2019 Včera nám v noci nahlásili toto úbožiatko – ❎PSÍK PO ZRÁŽKE AUTOM❎ šofér ani nepribrzdil ❗Ďakujeme pani Martine, ktorá to videla a psíka zobrala z cesty, čím mu zachránila život❗Karolko, ako sme psíka nazvali je mladý cca ročný maličký kríženec, má necelých 6kg a kožúšok zadredovaný a plný bĺch. Vyšetrenia neukázali žiadne vnútorné zranenia, dnes ešte ostáva hospitalizovaný na klinike, dostal antibiotiká, antiparazitiká a ak bude v poriadku, večer ho presúvame do dočasky. Po zotavení mu budeme hľadať nový domov.