Základné informácie o psíkovi:

Meno: Kassy, Kimbo, Medy
Pohlavie: sučka, pes, sučka
Vek: 3 mesiace

02.01.2021 Kimbo našiel nový domov.
22.01.2021 Medy našla nový domov.
21.12.2020 Kassy našla nový domov.
16.12.2020 KIMBO (3,5 mesiaca, 3 kg) – pôvabné šteniatko, trochu bojazlivejšie, než sme u bežných šteniatok zvyknutí, preto odporúčame adopciu výlučne k inému psíkovi (a majiteľom) vyrovnanej povahy, ideálne do domácnosti s prevahou ženského elementu – Kimbo má strach a obavy z mužov.
Hygiena mu zatiaľ nejde vôbec – treba počítať s mláčkami a lôpkami ešte najbližšie týždne až mesiace, Kimbo je však bystrý, isto mu v tej peknej hlavičke čoskoro docvakne, čo sa patrí a čo nie.
Šteniatko, samozrejme, nemá žiadny problém s inými zvieratkami ani s deťmi.
Kimbo je zatiaľ ošetrený proti parazitom, čipovaný, chystáme sa na prvé očkovanie. V dospelosti očakávame menší stredný vzrast, hmotnosť do 10kg.
Kimbo dočasne býva v Bratislave.


16.12.2020 Kassy (3 mesiace, 3kg) je vrtichvost, nebojácne šidielko, guľka plná radosti a oddanosti. Výborne vychádza so psami aj mačičkami, určite bude milovať aj deti, ak vedia, ako sa k psíkovi správať. Pri dostatku iných podnetov veci neničí, miluje pískacie plyšové hračky. Hygienu este treba trénovať s láskou a pochopením, ale ked sa jej podarí všetko k spokojnosti pánička, je na svoj výkon veľmi hrdá, pochvalu si cení. Určite treba počítať s niekoľkými mesiacmi mláčok… Na vodítku chodí pekne, najšťastnejšia je však na voľno, keď môže na privolanie nadšene pribehnúť a dostať pochvalu.
Kassy je zatiaľ ošetrená proti parazitom a čipovaná, v pondelok 21.12.2021 ju čaká prvé očkovanie. Šteniatko je v dočaske pri BA.


08.12.2020 RODINKA Z LESA🐾
Mama Ivka so svojimi dietkami Kassy, Kimbom a Medy pozdravujú 🙂❤️🐾 Ešte v nedeľu sa túlali ufúlanilí lesom a dnes spinkajú v teple a bezpečí. Ďakujeme za záchranu starostlivej maminy a jej 3 drobcov. Včera večer cestovali do dočasiek do Bratislavy, kde budú čakať na svoje nové, milujúce rodinky. Stihli sme včera aj veterinu, zvládli to na jednotku 🙂. Vsetci su už čipovaní, ošetrení proti vnútorným aj vonkajším parazitom a čoskoro ich čaká očkovanie. Ak budú psíky zdravotne v poriadku, na adopciu budú uvoľnení cca. o 10 dní, budeme vás informovať.