Základné informácie o psíkovi:

Meno: Klára
Pohlavie: sučka
Vek: 2,5 roka
Váha: 13 kg

23.03.2021 Klára našla nový domov.
09.02.2021 Bohužial sme sa včera dozvedeli, že po roku od adopcie sa situácia majiteľom zmenila a nemôžu si ju viac nechať 😔 Aj keď sa predom vypytujeme na všetko možné a potenciálnych majiteľov dôsledne spovedáme, stále sa stretávame s tým, že sa ľudia psíka vzdajú a tentokrát na to doplatila Klára. Aktuálne jej teda SÚRNE hľadáme novú rodinu, ktorá ju už NIKDY NEOPUSTÍ!
Klárka (2,5roka, 13kg) je ideálny bytový psík – vnútri je veľmi pokojná, nič neničí, má 100% hygienické návyky a rada spí a túli sa. Vonku sa v prítomnosti iných psíkov mení z pokojného maznáčika na rýchlu akčnú strelu. Má veľmi rada pohyb a hru s inými psami. Svoje psie uzemie na sídlisku, pána a kamošov si úzkostlivo stráži. Vhodná je pre skúsených psíčkarov, ktorí chcú so psíkom robiť napr. agility či iný psí šport, pretože je extrémne obratná a rýchla. Ovláda povely sadni, ľahni a packu. Nerobí jej problém ani dlhá cesta autom.
Klárka bola pôvodne zachránená z osady, bola na tom veľmi zle fyzicky aj psychicky, po zdravotnej stránke je úplne v poriadku, no občas sa ešte bojí cudzích, hlavne ak nahlas rozprávajú a bojí sa aj hlučných detí. Preto by skôr bola vhodná do rodiny so staršími deťmi. Môže aj k inému psíkovi, fenky si vyberá.
Klára je kompletne veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. Aktuálne býva v Podunajských Biskupiciach.
18.02.2020 Klárka ostáva u svojich dočaskárov na trvalo, ďakujeme.
15.01.2020 Predstavujeme vám Klárku, ktorá k nám včera pricestovala z Michalovského útulku. Klárka bola zachránená z osady Angy mlyn v lete. Neskutočne zanedbaná, bez srsti, zapálené celé telíčko, oči, uši, zlomená dušička na 1000 kúskov, na krku šnúra, reťaz..takto žila v osade 🙁 🙁 🙁 Dnes je Klárka už úplne zdravá a je z nej takáto krásna fenka, vďaka Dominike a Martinovi vymenila studený koterec za pohodlie teplého peliešku v dočaske ♥ Ešte je trochu vystrašená z nových vecí a ľudí, ale veríme, že čoskoro si zvykne.