Základné informácie o psíkovi:

Meno: Klárka
Pohlavie: sučka
Vek: 1,5 roka
Váha: 12 kg

21.08.2020 Klárka dnes absolvovala kontrolu operovanej labky na veterine, RTG ukázal, že všetko drží tak, ako má, ešte ju čaká jedna kontrola o 4 týždne a ak aj tá bude v poriadku, budeme jej môcť začať hľadať novú rodinu.

14.08.2020 Klárka je zúbožená fenka nájdená na pri Michalovciach so zlomenou labkou, vypadanou srsťou a ťažkou reťazou, ktorú za sebou ťahala a z posledných síl utekala pred ľuďmi, ktorí jej tak ublížili… Má za sebou operáciu zlomenej labky, na demodikózu (nie je infekčná) dostala pipetu a teraz sa u nás v dočaske musí zotaviť, zatial je možné adoptovať ju len virtuálne www.majmesrdce.sk/virtualna-adopcia

Čaute všetci, tak už som tu, vraj v Bratislave, či ako sa to tu volá. Cesta to bola dlhá, ale hlavne, že som už konečne von z tej hrkotajucej krabice. Vyrútili sa tu na mňa dve psiská, asi uvítací výbor. Potom sme išli „idemedomov“, teda tak to hovorila tá milá pani, čo ma tu čakala. No a tu vám je kopa super vecí, taká krabica vás vyvezie hore a nemusíte ísť po vlastných, vraj by som sa teraz mala šetriť, kvoli operovanej labke, ale mňe je teraz už dobre. No a v tom „idemedomov“ sú také parádne veci, takýto pohodlný pelech mi tu nachytali a v ďalšej izbe je ešte jeden. Večeru som mala tiež super, dávam kuchárovi 5* z 5tich 🙂 Zatial sa mi tu teda páči, ešte ma vraj čaká „idemesakúpať“, to neviem čo bude, ale o tom nabudúce.