Základné informácie o psíkovi:

Meno: Klea
Pohlavie: sučka
Vek: 2 roky


15.11.2016 Klea našla nový domov.
21.09.2016 Klea-2 r. sučinka x boxera, ktorá sa k nám dostala vo veľmi zlom zdravotnom a výživovom stave. Dnes už je všetko minulosť a z Klea je spokojný psík. Momentálne jej chýba už len jediné-láskavý domov. Je pokojná, rada si pobehá, poskáče, bez problémov zvládne aj dlhšie vychádzky, ale veľa pohybu nevyžaduje. Na vôdzke chodí bez problémov, pomaly sa učí povely, ale treba na tom ešte popracovať. V byte sa správa ukážkovo, je tichá, má 100% hygienické návyky, vydrží doma sama bez toho, aby niečo zničila. Klea dobre vychádza aj s inými psíkmi. Hľadá láskavý domov, kde bude o ňu dobre postarané, vhodná je len na pobyt do vnútra, môže aj do rodiny s odrastenými deťmi. Kto dá Klei domov, získa skvelého, nenáročného a vďačného spoločníka.
Je veter. ošetrená, kastrovaná, nachádza sa v BA.

NOVE: 06.09.2016 Klea má zistenú alergiu na blchy. Bola prevezená do dočasnej opatery a po preliečení bude ponúkaná na adopciu.
04.09.2016 Dnes bola na KS dovezená táto fenka. Fenka ma zatiaľ nediagnostikovanú kožnú chorobu, pravdepodobne ide o alergiu, viac budeme vedieť po vyšetreniach na veterine.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos