Základné informácie o psíkovi:

Meno: Labka
Pohlavie: mačička
Vek: 3 mesiace

11.12.2021 Očarujúca LABKA je už v novom domove 😮
Mačičky sa všeobecne umiEstňujú dlhšie a ťažšie než psíky, navyše mačičky nezdravé ešte ťažšie. Už som sa zmierila s myšlienkou, že Labka bude navždy u nás, ale podcenila som záujemkyňu Tatjanu, ktorá si vyhliadla práve Labku, neodradila ju bandáž ani prípadná ortéza v budúcnosti, a nechala sa očariť roztomilou povahou mačiatka.
Želáme novým majiteľom s Labkou veľa pekných chvíľ a Hanke a co. ďakujeme za ochotnú dočasku<3 12.06.2021 LABKA (mačička, 3 mesiace) – mačiatko doplatilo na život na ulici…zrazilo ju auto, mala polámanú panvu a pravdepodobne následkom úrazu (zatiaľ) nepoužíva pravú prednú labku na 100 percent, čo jej však absolútne neprekáža vo vymýšľaní najrôznejších huncútstiev. Mačička by mala mať „pokoj na lôžku“, ale ona si svoje zranenia vôbec nevšíma, v klietke vystrája ako malá opička bez akýchkoľvek obmedzení a zábran, skáče, robí premety, vešia sa dolu hlavou a zoskakuje a podobne :-D.
Keď ju prerušíme v bláznovstvách, okamžite zapína motorček a neuveriteľne si užíva hladkanie a maznanie, nadovšetko miluje jedlo.
Mačička Labka je zatiaľ ošetrená proti parazitom, čipovaná a testovaná na FIV a FelV s negatívnym výsledkom, dočasne býva v Bratislave.