Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lea
Pohlavie: sučka
Vek: 7 rokov

22.10.2020 Lea našla nový domov.
06.10.2020 ÚŽASNÁ LEA EŠTE STÁLE NEMÁ SVOJ DOMOV, BUDE MAŤ ŠŤASTIE?
LEA (7 rokov, 24kg) – za celý svoj život poznala len koterec, našťastie sa jej majitel ochotne vzdal a tak sme ju z neho mohli vyslobodiť. Ako kríženka bulla a labradora vzbudzuje svojim výzorom rešpekt, no je to ten najväčší maznák, akého si viete predstaviť, škrabkať a hladkať by sa nechala celý deň a čím viac ľudí sa jej venuje, o to je šťastnejšia. Na život v rodine si zvykla rýchlo, má rada aj detičky.
Hygienické návyky má 100%, občas sa rada zahrá na skovku a nanosí si vaše oblečenie do pelieška, alebo si s ním ustelie na sedačke, ale neničí nič, ani nie je hlučná. S inými zvieratami sa nemusí, aj keď sa na ne väčšinou vyrúti, v dočaske sa naučila fungovať v jednej domácnosti s čivavou, buldočkom a mačičkou. Vo všeobecnosti ju však skôr odporúčame na adopciu ako samostatné zvieratko do domácnosti bez akýchkoľvek iných zvierat.
Lea bude spoľahlivou spoločníčkou, oddanou dôverníčkou a strážkyňou všetkých tajomstiev, bude Vás rada sprevádzať na výletoch a robiť spoločnosť na rybačke, pri grilovaní, turistike či sledovaní večerných seriálov. Napriek svojmu veku je vhodná do aktívnej rodiny. LEN dnu s prístupom von, nie je vhodná ako dvorový psík! Je kompletne veterinárne ošetrená, čipovaná, kastrovaná, dočasne býva v BA.
14.06.2020 LEA (7 rokov ) – ako správna kríženka bulla je Lea už vyrovnaná a vychovaná dáma bez rozkošných nezbedností mladých psov, verná, oddaná, miluje deti a ľudí všeobecne, ale psíky si vyberá… nový majiteľ bude musieť počítať s tým, že by sa mala kamarátiť prednostne s rovnocennými štvornohými partnermi opačného pohlavia.
Vo všeobecnosti ju odporúčame na adopciu ako samostatné zvieratko do domácnosti bez akýchkoľvek iných zvierat, ktoré rada vyštekáva a loví.
Lea bude spoľahlivou spoločníčkou pre Vaše deti, oddanou dôverníčkou a strážkyňou všetkých tajomstiev, bude Vás rada sprevádzať na výletoch a robiť spoločnosť na rybačke, pri grilovaní, turistike či sledovaní večerných seriálov.
Lea je kompletne veterinárne ošetrená, čipovaná, kastrovaná, dočasne býva v BA.