Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lifa
Pohlavie: sučka
Vek: 1,5 roka
Váha: 13 kg

06.06.2019 Lifa našla domov, veríme, že teraz už trvalý
24.05.2019 Lifa sa nám po 3/4 roku vracia z adopcie, loví cyklistov a kolobežkujúce sa deti, včera vybehla z dvora a napadla dieťa na kolobežke, inak s deťmi problém nemá. Ide o zlozvyk, ktorý sa dá správnym prístupom odstrániť, rodina sa však rohodla sa jej vzdať…
Hľadáme domov pre krásnu psiu slečnu. Fenka je poslušná, ovláda základné povely a zopár psích trikov. Doma je to dokonalý maznák, ktorý sa nechá hodiny vyškrabkávať. Vychádza aj s inými psami a je vhodná aj na psie športy. Je to cca 1,5 ročná krásavica stredného vzrastu. Nemá rada bicyklistov, skejtistov atď. treba ju mať na prechádzke na vodítku. Vo voľnej prírode je bez problémov a príde na zavolanie. Je zaočkovaná a sterilizovaná, aktuálne býva kúsok od Bratislavy.

29.09.2018 Lifa našla nový domov.

22.08.2018 LIFA (cca. 1 rok, 13 kg) je milá a šikovná psia slečna, ktorá v dočaske dostala dobré základy slušného správania, so psíkmi v dočaske vychádza pekne, naučila sa zopár povelov, zvládla aj hygienu a na venčenie sa vie pekne vypýtať. Detičky (väčšie aj menšie) sú vítaným spoločníkom na hru a bláznenie, dospelí členovia rodiny musia s Lifkou ešte doladiť nejaké detaily (reakcie na psíkov počas vychádzok a pod.) a potom z nej bude prvotriedny a ukážkový rodinný pes. 
Ak máte chuť trošku popracovať s nádejným a tvárnym psíčkom a vychovať si ho podľa svojich predstáv, táto mladučká sučka je pre Vás tá správna voľba. 
Lifka je ošetrená proti parazitom, čipovaná a sterilizovaná a na najlepšie ponuky na domov čaká v Malackách. Odporúčame ju skôr do domu s prístupom dnu, cez deň nechce byť v dome a pýta sa von.