Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lilli
Pohlavie: sučka
Vek: 15 rokov

30.04.2021 LILLI /15 rokov/ Tažko, veľmi tažko sa píšu tieto slová. Malinká Lillinka žiaľ svoj boj prehrala, včera sme ju museli vyprevadiť za dúhový most. Jej zdravotný stav sa rapídne zhoršil, už nevládala prijímať potravu a ani chodiť. Bola u nas len krátko, ale bola naša a ľúbili sme ju… Choroba bola, žial, silnejšia a nedopriala nám viac času s ňou. Veľmi nám budeš chýbať Lillinka, srdiečko naše, nech si na druhej strane zase zdravá a šťastná. Navždy budeš v nasich srdciach malinká.
25.04.2021 Nové správy z dočasky: Malý marodek Lilli konečne doma z veteriny, kde strávila na infúziách 3 dni. Najskôr dospávala, potom si dávala kolečká po dvore a tvárila sa, že sa so mnou nebaví, ale vždy, keď som sa otočila, bola za mnou. Papáme málo, ale dobré správy sú, že obličkové parametre sú stále v norme a čo je ešte lepšie, že sa konečne vyprázdňuje, čo bol najväčší problém kvôli nádoru, ktorý tlačí nie len na chrbticu, ale aj na črevá. Sirup na zmäkčenie zabral. Držte nám palce, bojujeme ďalej.
20.04.2021 Lillinka…drobné, vyziabnuté dievcatko. Nežila v najlepších podmienkach, ale dnes je už u nás. Jej diagnózy sú zlé a vyhliadky na dlhý život nereálne… Lillinka ma skoro 15 rôčkov, silný šelest, nádor pod chrbticou a ani obličky na tom nie su najlepšie. Liečby sa jej doteraz nedostalo a preto sa snažíme jej pomôcť. Ak zabojuje, môze si ešte užiť pár pekných chvíľ, robíme maximum, teraz je to len na nej.
17.04.2021 Dostali sme hlásenie o dvoch psíkoch u bezdomovca, ktorý sa musí do konca apríla vysťahovať. Dnes sme boli po fenočku, mala mať 11 rokov, no podľa čipu má 15 a zdravotne na tom nie je dobre. Lilli má poškodené očko, no väčší problém je, že takmer nepapá a je veľmi vychudnutá. Navyše bude mať aj niečo s chrbticou, sama nedokáže vyskočiť. Zaviezli sme ju rovno na kompletné vyšetrenia na veterinu.