Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lilly
Pohlavie: sučka
Narodená: 03/2021

08.08.2023 Opatrná Lilly, dobrá strážkyňa zvereného majetku, našla nový domov 8.8.2023, doplní babskú domácnosť a navzájom si budú poskytovať spoločnosť, pozornosť a starostlivosť. Lilly dostane dostatok času na zabývanie, pochopenie pre jej opatrnú dušičku a bude si môcť užívať dlhé vychádzky s novou majiteľkou. Už teraz sa tešíme na info z nového domova.

20.02.2023 Lilly bola nájdená ako smutné zanedbané šteniatko, adoptovaná do dokonalej rodiny, z ktorej teraz musí pre vážne a pochopiteľné dôvody odísť, dúfam, že jej spoločne nájdeme nové umiestnenie, nech nemusí byť opäť smutná.
Lilly je dokonale socializovaná, aj s cudzími psami bezproblémová, vyrastala s deťmi, má hygienické návyky, je láskavá, hravá, plná energie (však ešte je mladučká), mačičky popreháňa, ale neublíži. Lilly je kompletne ošetrená, čipovaná, kastrovaná, do vhodnej rodiny môže ísť hneď. Zvyknutá je na pobyt vonku, v noci v zime vnútri. Momentálne sa nachádza na Strednom Slovensku pri ZV.

23.09.2021 Lilly našla nový domov.
18.08.2021 Lilly (5 mesačná, bude veľkého vzrastu) – neveselé vychudnuté a zanedbané šteniatko, ktoré bolo nájdené osamotené vo Chvojnici. Lilly je dobre socializovaná so psíkmi aj mačičkami, zatiaľ je veľmi mierna až uzavretá, potrebuje trochu času, aby nadobudla sebadôveru a začala vyvádzať ako správne šteniatko.
Zatiaľ je ošetrená proti parazitom, očkovaná a čipovaná, na nový domov čaká kúsok od Bratislavy.