Základné informácie o psíkovi:

Meno: Lucy
Pohlavie: sučka
Vek: 7 mesiacov
Váha: 14,5 kg

03.08.2021 Lucy našla nový domov.
21.06.2021 BOJOVNÍČKA LUCY HĽADÁ SVOJU RODINU
Lucy sme prebrali od našich priateľov z @utulok.pre.psikov.michalovce pred 2 mesiacmi, 5 mesačná fenočka po zrážke autom mala rozlámanú stehennú kosť aj panvu, po náročnej operácii sa potrebovala zotaviť v dočaske.
Dnes má za sebou Lucy rehabilitácie aj vybratie šróbov, ktoré jej držali kosť a tak by si už zaslúžila nájsť vlastný, trvalý domov ❤️
Aktuálne má táto krásna slečna 14,5kg, 7 mesiacov a je to klasické aktívne odrastené šteňa, ktorému sa kľudový režim po poslednom zákroku už vôbec nepáči. Túži sa naháňať s inými psami, hrať sa s hračkami a všetko preskúmať. Je to riadna herečka, vie sa tváriť ako najväčšie neviniatko, no skúša, čo jej kto povolí 😎
Hľadáme pre Lucy aktívnu rodinku, ktorá má chuť pracovať s touto psou puberťáčkou. Je už zvyknutá na život v byte, má 100% hygienické návyky, ale páči sa jej aj v dome. Domov jej hľadáme len dnu, s prístupom von. Môže aj k druhému, hravému psíkovi a nevadia jej ani detičky, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať. Na tú svoju rodinu čaká v dočaske v Bratislave DNV.

08.06.2021 Lucy dnes podstúpila ďalšiu operáciu, pri ktorej jej vybrali šróby, ktoré držali dolámanú kosť. Tá sa pekne zahojila, operácia prebehla bez komplikácií, Lucy dostala ďalšie antibiotiká, lieky od bolesti a má mať znovu prísny kľudový režim, z ktorého sa veru vôbec neteší. O 2 týždne ju čaká vybratie stehov a znova bude pokračovať v rehabilitáciách.
10.05.2021 Lucy má za sebou ďalšiu kontrolu u ortopéda, tešíme sa, že RTG potvrdili, čo sme si na nej všimli – pohybovo sa zlepšila, nemá už bolesti. Pravá nožka, ktorá na tom bola od začiatku horšie sa tiež zlepšila, aj keď stále je tam krívanie 3/5, ľavá nožka sa zlepšila na 1/5. Rana sa pekne hojí, no pár skrutiek sa začína uvoľňovať, pán doktor odporučil o mesiac vybratie implantátov pri stehennej kosti, ktoré by jej v budúcnosti mohli spôsobiť problémy. Lucy pokračuje v rehabilitáciách a postupne jej môžeme začať pridávať aj záťaž pri prechádzkach. To určite rada využije, lebo je to klasické akčné šťeňa, ktoré sa prísnemu kľudovému režimu neteší, hlavne teraz, keď už nemá bolesti.
Za dnešné vyšetrenie nám prišla faktúra na 160 eur, predpokladané náklady na odstránenie implantátov sú 300 eur, pomôžete nám s úhradou?
Len vďaka ❤️VAŠEJ PODPORE❤️ môžeme tvoriť ďalšie šťastné konce
Podporte nás finančne www.majmesrdce.sk/cislo-uctu
Pre príspevky zo Slovenska ➡️ SK47 1100 0000 0029 2082 6701
Pre príspevky z Čiech ➡️ 2500676911/2010
27.04.2021 Dnes sme s Lucy absolvovali kontrolu po 2 týždňoch od operácie. Pohybovo sa postupne zlepšuje, ale ťažko vstáva resp. si sadá, pri chôdzi odľahčuje pravú zadnú labku a je vidieť, že má ešte bolesti. Na klinike jej spravili nové RTG snímky aj CT, aby sa vylúčil zápal, našťastie rana sa pekne hojí a kosť sa začína sceľovať. Pán doktor odporučil rehabilitácie, keďže svalstvo má atrofované, s nimi začíname budúci týždeň. Za dnešné vyšetrenia sme platili 440 eur, rehabilitácie vychádzajú na 200-400 eur, podľa počtu sedení, ktoré bude potrebovať.
21.04.2021 Lucy sme prebrali od našich priateľov z michalovskéhe útulku, 5 mesačná fenočka po zrážke autom, mala rozlámanú stehennú kosť aj panvu, po náročnej operácii ju teraz čakajú rehabilitácie, aby mohla znova veselo behať, ako iné šteniatka. Na utorok je objednaná na kontrolu k špecialistovi na ortopédiu a ak bude všetko v poriadku, začneme postupne s rehabilitáciami. Náklady na jej liečbu odhadujeme na 1000 eur, Lucy je vhodný adept na virtuálnu adopciu.