Základné informácie o psíkovi:

Meno: mačiatka
Pohlavie: kocúr, kocúr, mačička
Vek: 4,5 mesiaca

Mačiatka našli nový domov.
31.08.2019 Mačiatka boli odchytené z kolónie, kde ich kŕmič pred týždňom zomrel. V objekte boli nežiadúce. Opustené, bezradné a hladné.
Do 24 hodín sa z plašanov stali prítulné pradúce klbká. Nachádzajú sa v Bratislave, všetky tri sú ošetrené proti parazitom, začipované, testované na FIV a FeLV s negatívnym výsledkom.

Biely kocúrik (4,5 mesiaca) – je je jedinečný, ale nielen svojím výzorom. Je veľmi ukecaný, všetko komentuje, je výmyselník. Každý svoj pohyb sprevádza zvukovým efektom, s ním nudu určite nezažijete. Kocúrik je veľmi kontaktný, vyhľadáva a intenzícne udržiava očný kontakt. Máme podozrenie, že je hluchý, preto mu hľadáme domov výlučne vnútri.

Tigríkovo-biely kocúrik (4,5 mesiaca) je kľudnejšej povahy, rád sa hrá s udičkou, rád sa nechá sa hladiť a pekne pradie. Je to typický gaučový kocúrik, pripravený na niekoľkohodinové hladenie kedykoľvek. Má nádherný kukuč.

Mačička (5,5 mesiaca), veľmi prítulná a láskyplná, bude z nej dobrá mačka, láskavá, vďačná a oddaná. Už je po sterilizácii a korekcii viečka, mala ho zrastené. Ešte sa jej hojí, pán doktor povedal, že bude krásne po vyliečení. Pradie tak nahlas, stačí, že sa jej prihovoríte a spustí svoj motorček, je veľmi vďačná.